Przejdź do treści

2021.05.02

Ogłoszenia > 2021
  

V Niedziela Wielkanocna


  1. W naszym Sanktuarium nabożeństwo majowe będą odprawiane w niedzielę po Mszy św. o 12:30 oraz w czwartki również po Eucharystii o godz. 15:30.

  1. Rozpoczął się maj, miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w niedzielę po Mszy św. o 12:30 oraz w czwartki również po Eucharystii o godz. 15:30. Ojciec Święty Franciszek prosi cały Kościół, aby miesiąc maj był w tym roku szczególnym maratonem modlitewnym pod hasłem "Kościół modlił się nieustannie do Boga" (Dz 12, 5). Poprzez modlitwę różańcową będziemy błagać Pana o zakończenie pandemii.

  1. W poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski; we wtorek św. Floriana, męczennika. W czwartek 6 maja Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba; w sobotę Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.

  1. Zapraszamy na nowennę i Mszę św. w środę o godz. 17:00. Zachęcamy do składnia próśb i podziękowań. W czwartek Msza św. o godz. 15:30 i nabożeństwo majowe.

  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Módlmy się w intencji powołań oraz sami korzystajmy ze spowiedzi i komunii św.

  1. W zakrystii do nabycia tygodnik "Niedziela".   

Wróć do spisu treści