Przejdź do treści

2018.02.11

Ogłoszenia > 2018

  
  
Ogłoszenia na VI Niedzielę zwykłą – 11.02.2018 r.

  1. Dzisiaj o godz. 11:00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam
  2. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. W środę popielcową Nowenna i Msza Św. o godz. 17:00. Podczas Mszy św. posypanie głów popiołem.
  3. Ci, którzy nie mogą przyjść w środę, będą mieli okazję uczestniczyć w obrzędzie posypania głów popiołem w czwartek podczas Mszy św. o 15:30. Po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  4. W czwartek od godz. 17:00 – porady psychologiczne.
  5. W Wielkim Poście w każdą niedzielę po Mszy św. o 12:30 – Nabożeństwo Gorzkich żali.
  6. Rekolekcje wielkopostne w naszym kościele odbywać się będą w II, III i IV niedzielę wielkiego postu i poprowadzi je O. Marek Kordecki, redemptorysta, doktorant teologii moralnej.
  7. Ambasada RP prosi o zgłaszanie wszelkich przejawów antypolonizmu i zauważonych działań przeciwko Polsce i jej dobremu imieniu.
  8. Nowy numer „Niedzieli” zatytułowany jest „Odkłamać historię”. Przeczytamy w nim m. in.: W 160. rocznicę Objawień w Lourdes – wizyta w miejscu, które nazywane jest „Szpitalem Boga”. „Heroizm i nikczemność” – o akcji ratowniczej na Nanga Parbat mówią himalaiści. „Musimy wykonać jeszcze dużo pracy” – mecenas Stefan Hambura, który ma swoją kancelarię adwokacka w Berlinie, proponuje, aby w centrum stolicy Niemiec wykupić banery przekazujące prawdziwe informacje o II wojnie światowej. Politycy, zatrzymajcie aborcję! Każdy z nas może apelować do konkretnych polityków, których głos będzie się liczył w obronie chorych dzieci, zagrożonych aborcją – lista parlamentarzystów, do których można napisać listy i numery telefonów do ich biur.

Wróć do spisu treści