Przejdź do treści

2018.12.16

Ogłoszenia > 2018
    
  
  
  
  
  
Ogłoszenia na III niedzielę Adwentu – 16 grudnia 2018 r.

  1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej odbędzie się tradycyjny koncert kolędowy wspólnot etnicznych gromadzących się w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy. Ostatnie próby dzisiaj o godz. 11:00 oraz przed koncertem o 18:00.
  2. Zapraszamy na Nowennę nieustanną w środę o 17:00 oraz na ostatnią Mszę św. Roratnią w czwartek o 15:30.
  3. W przyszłą niedzielę będzie można skorzystać ze spowiedzi przedświątecznej przed i podczas Mszy św. o godz. 9:30 i 12:30.
  4. W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne.
  5. Pan Jakub Wnorowski proponuje dzisiaj kupno płyty z piosenkami swojego autorstwa pt. „Rzymskie opowieści, miłość, amore”. Płyta kosztuje 10 euro i jest do nabycia w zakrystii.  
  6. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Światło dla pokoju”. Przeczytamy w nim m. in. wspomnienie o zmarłym prezydencie Georgu Bushu, rozważania adwentowe, o Polskiej Szkole im. św. Jana Pawła II w Lemont i wiele innych ciekawych artykułów. W przyszłą niedzielę podwójny numer Niedzieli z ciekawymi dodatkami.
  7. Kochani, jak wszyscy wiemy, w naszym ośrodku duszpasterskim mamy do dyspozycji salę św. Klemensa, w której możemy się spotykać i spędzać wspólnie czas. Ta sala jest naszą wspólnym dobrem. Opiekuje się nią P. Ania, która także przygotowuje posiłki za symboliczną cenę. Robi to bezinteresownie i z wielkim poświęceniem, za co jej serdecznie dziękujemy. Problemem, jaki obserwujemy od dawna jest sprzątanie Sali. Od nowego roku wprowadzamy nowe zasady sprzątania w salce. Każdy będzie mógł wybrać jeden dzień, w którym pomoże w sprzątaniu, wpisując się do kalendarza u p. Ani. Bardzo dziękujemy za zrozumienie i pomoc.
Wróć do spisu treści