Przejdź do treści

2017.04.30

Ogłoszenia > 2017Ogłoszenia na III Niedzielę po Wielkanocy – 30.04.2017


1. Serdecznie witamy wszystkich gości, którzy w tych dniach przebywając w Rzymie, odwiedzili naszą świątynię.

2. Od jutra rozpoczynamy maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe będziemy odprawiać w naszym kościele w każdą niedzielę po Mszy Św. o 12:30 oraz we czwartek po Mszy św. o 15:30.

3. W przyszłą niedzielę, pierwszą niedzielę miesiąca, zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o 12:30.

4. W tym tygodniu przypada we środę Uroczystość MB Królowej Polski. Zapraszamy na Nowennę i Mszę św. o godz. 17:00. W czwartek wspomnienie św. Floriana, w piątek św. Stanisława Kazimierczyka, a w sobotę św. Ap. Filipa i Jakuba.

5. Jutro grupa z naszego duszpasterstwa wyjeżdża do Sanktuarium Miłości Miłosiernej w Collevalenza. Wyjazd około godz. 9:00. W planie pielgrzymki Msza św. o godz. 11:30, a następnie zwiedzanie sanktuarium. Powrót około godz. 19:00.

6. W czwartek od godz. 17 do 19 – porady psychologiczne w rozmównicy klasztoru. Wejście przez zakrystię lub od Via Merulana 31.

7. Nowy numer Niedzieli nosi tytuł „Królowa Polski”. W nim wiele ciekawych artykułów. M. in. o wizycie papieża Franciszka w Egipcie, rozmowa z arcybiskupem nominatem Tadeuszem Wojdą – nowym metropolitą białostockim, artykuł o Konstytucji 3 maja, o Pierwszym Narodowym Dniu Czytania Pisma Świętego, o pionierze polskiej biocybernetyki – prof. Ryszardzie Tadeusiewiczu oraz wiele innych ciekawych artykułów z różnych dziedzin. Polecamy.


Wróć do spisu treści