Przejdź do treści

2018.11.11

Ogłoszenia > 2018
    
  
    
  
  
Ogłoszenia na 32 niedzielę zwykłą – 11.11.2018

  1. Z okazji Narodowego Święta i 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wyrażamy dzisiaj naszą wdzięczność Panu Bogu za dar niepodległej Ojczyzny i modlimy się o jej dalszą pomyślność.
  2. Dzisiaj II niedziela miesiąca, zatem o godz. 11:00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  3. Także dzisiaj niedziela wspierania powołań redemptorystowskich. Pamiętajmy w modlitwie o ważnej sprawie powołań do naszego zgromadzenia, zabierzmy ze sobą ulotki powołaniowe.
  4. W każdą niedzielę listopada po niedzielnych Mszach Św. odczytywane są wypominki. Karty wypominkowe są z tyłu kościoła. Po wypełnieniu i zaznaczeniu po której Mszy św. mają być przeczytane, oddajemy je bezpośrednio u mnie w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach sprawujemy w każdą niedzielę Mszę św. o 12:30.
  5. Zapraszamy serdecznie na Nowennę do MBNP w środę o 17:00.
  6. W czwartek Msza św. w j. polskim o godz. 15:30.  Od godz. 17:00, w rozmównicy klasztornej, bezpłatne porady dotyczące pracy i pobytu we Włoszech.
  7. Nowy numer „Niedzieli” poświęcony jest tematowi niepodległości. Przeczytamy w nim m. in. rozmowę z prezydentem RP Andrzejem Dudą, nt. Polskość przetrwała dzięki rodzinie i Kościołowi. Ponadto kilka artykułów historycznych i dotyczących tematyki społecznej i religijnej. Polecamy.
Wróć do spisu treści