Przejdź do treści

2017.02.12

Ogłoszenia > 2017Ogłoszenia na VI Niedzielę Zwykłą – 12 lutego 20171. Dzisiaj po Koronce do Miłosierdzia Bożego spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

2. We wtorek, święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy. We środę jak zwykle Nowenna do MBNP o godz. 17:00, a w czwartek Msza Św.  po polsku o 15:30.  

3. Z dość dużym wyprzedzeniem pragniemy poinformować już dzisiaj, że z naszego kościoła organizujemy wyjazd do Sanktuarium MB w Pompejach. Wyjazd planowany jest w dniu 25 kwietnia, ponieważ jest to dzień wolny od pracy. Najprawdopodobniej wyjazd będzie w godzinach porannych, a powrót wieczorem. Koszt wyjazdu wynosi 15 euro. Jeśli zdecydujemy się na zwiedzanie wykopalisk starożytnych Pompei,  bilet wstępu kosztuje 11 euro. Zapisy są już prowadzone i prowadzi je pani Anna Kamela.

4. Polecamy kolejny numer Niedzieli. Tytuł numeru: Artyści z dekalogiem. Mowa o wspólnym projekcie muzycznym artystów polskich i zagranicznych, którego owocem jest płyta Dekalog. Polecamy artykuł ks. Prof. Wojciecha Góralskiego zatytułowany Uczynić ewangelię małżeństwa i rodziny bardziej atrakcyjną dla ludzi. Ponadto artykuł o służebnicy Bożej Hannie Chrzanowskiej, prekursorce opieki paliatywnej w Polsce, rozmowa z kard. Poupardem o walczącej laicyzacji we Francji, o zbiorze zastrzeżonym IPN i wiele innych ciekawych artykułów.

= O G Ł O S Z E N I A      D U S Z P A S T E R S K I E =
Par. św. Stanisława B. M.,  via delle Botteghe Oscure 15


■ Dziś, od godz. 16.00, adoracja Najświętszego Sakramentu - grupa modlitewna SALVATOR.

■ W najbliższy poniedziałek podejmujemy na nowo spotkania formacyjne dla polskich studentów na stałe lub czasowo przebywających w Rzymie.   Początek o godz. 19.30, w sali na dole. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

■ W sobotę, 18 lutego, uczniowie naszej Katolickiej Szkoły Podstawowej, w ramach swoich zajęć, wezmą udział w zabawach i konkursach karnawałowych.

■ Rok 2017 został ustanowiony przez Episkopat Polski oraz przez Sejm RP, Rokiem Adama Chmielowskiego - św. Brata Alberta. Zapraszamy dzieci od lat 10, młodzież i dorosłych do udziału w Konkursie Wiedzy o Św. Bracie Albercie: „Brat naszego Boga”. Regulamin oraz formularze z pytaniami są dostępne w Biurze Informacji dla Pielgrzymów i na portierni.

■ Istnieje możliwość skorzystania z poradnictwa rodzinnego (kontakt pod numerem telefonu: 328 466 4775).


O. Piotr Andrukiewicz CSSR

Wróć do spisu treści