Przejdź do treści

2019.09.01

Ogłoszenia > 2019
  


  
  
Ogłoszenia na XXII niedzielę zwykłą – 01.09.2019 r.

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości, którzy dzisiaj odwiedzili nasz kościół uczestnicząc w Mszy św. w j. polskim. Życzymy stałej opieki MBNP. Witamy także wszystkich powracających z wakacji do Rzymu.
  2. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. o 12:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. Także dzisiaj, podczas Mszy św. o 11:00, nastąpi wprowadzenie na urząd nowego przełożonego naszej wspólnoty i rektora kościoła – O. Gianniego Congiu.
  4. Dziś przypada 80 rocznica agresji Niemiec hitlerowskich na Polskę, a zarazem wybuchu II wojny światowej. W całej Ojczyźnie i poza jej granicami modlimy się za ofiary wojny oraz o pokój na świecie.
  5. W środę zapraszamy jak zwykle na Nowennę do MBNP i Mszę św. o godz. 17:00 a także wznawiamy Mszę św. w czwartek o godz. 15:30. W czwartek, z racji I czwartku, po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.
  6. Jak już informowałem, porady dotyczące pobytu we Włoszech i porady psychologiczne zostaną wznowione w październiku.


= O G Ł O S Z E N I A        D U S Z P A S T E R S K I E =
Kościół św. Stanisława BM

W okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień, do połowy września) niedzielny układ mszy św. w naszym kościele będzie wyglądał następująco: 8.30, 10.00, 11.00 oraz 18.00.
Trwa nabór uczniów do naszej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Rzymie na rok szkolny 2019 / 2020. Szczegółowe informacje u p. dyrektor Joanny Chojnackiej (tel. 340 149 5096).
Katolicka Szkoła Podstawowa w Rzymie poszukuje nauczyciela języka polskiego, oraz nauczyciela Wiedzy o Polsce. Wymagania: wykształcenie kierunkowe – magister filologii polskiej ze specjalnością nauczycielską lub inne studia wyższe o specjalności nauczycielskiej, łącznie ze studiami podyplomowymi w zakresie filologii polskiej, przygotowanie pedagogiczne. Jest też konieczne,  aby nauczyciel miał miejsce zamieszkania w Rzymie lub w najbliższych jego  okolicach. Kontakt: a.siess@hotmail.com

Wróć do spisu treści