Przejdź do treści

2018.08.05

Ogłoszenia > 2018
  
       
    
  
  
Ogłoszenia na XVIII niedzielę zwykłą – 5.08.2018 r.
  1. Pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów i gości, którzy przy okazji pobytu w Rzymie nawiedzili nasz kościół. Życzymy pięknych przeżyć i niezapomnianych wrażeń z pobytu w Wiecznym Mieście.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek, 6.08 Święto Przemienienia Pańskiego, w środę Wspomnienie Św. Dominika prezbitera, w czwartek Wspomnienie Św. Teresy Benedykty od Krzyża, w piątek Wspomnienie Św. Wawrzyńca diakona, a w sobotę Wspomnienie Św. Klary, dziewicy.
  3. Zapraszamy serdecznie na Nowennę Nieustanną i Mszę św. w środę o 17:00. Przez cały sierpień nie będzie natomiast Mszy św. we czwartek o godz. 15:30.  
  4. Powoli dobiega końca posługa w Rzymie O. Stanisława Demskiego. Pragniemy serdecznie podziękować O. Stanisławowi za posługę wśród nas i życzyć wiele łask za przyczyną Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Wszystkim rozpoczynającym wakacje, udającym się na urlopy życzymy pięknego wypoczynku, a powracających z wakacji serdecznie witamy.
  6. (Prawdopodobnie przerwa w sprzedaży „Niedzieli”.  Będzie wznowiona od września.)

= O G Ł O S Z E N I A      D U S Z P A S T E R S K I E =
kościół    św. Stanisława    B.M.
via delle Botteghe Oscure 15,  00186 Roma
Przez cały lipiec, sierpień, aż do połowy września, obowiązuje w naszym kościele wakacyjny porządek Mszy św.:
8.30, 10.00,  11.00  oraz  18.00. Nie będzie Mszy świętych o godz. 7.15 oraz o 12.00.
Kancelaria Parafialna oraz Biuro Informacji Pielgrzymów, czynne będą w okresie wakacyjnym (lipiec – sierpień – aż do połowy września):
we wtorki i czwartki, od godz. 9.00 do 12.30 oraz od 16.00 do 17.30, a w poniedziałki, środy oraz piątki – w razie potrzeby – bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
Dzisiaj (niedziela 05.08.18) w czasie Mszy św. o godzinie 18.00 pożegnamy siostrę Koletę, która decyzją przełożonych zostaje przeniesiona do posługi w innej wspólnocie.
Przypominamy, że trwa nabór do naszej Katolickiej Szkoły Podstawowej. Szczegółowe informacje można uzyskać u pani dyrektor Joanny Chojnackiej (340 149 50 96). Gorąco polecamy!!!
Stowarzyszenie „Le Rondini”, we współpracy z Ambasadą RP przy Stolicy Apostolskiej i Duszpasterstwem przy kościele św. Stanisława ogłasza konkurs wiedzy na temat św. Stanisława Kostki w 450.rocznicę jego śmierci. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Regulamin i formularze z pytaniami można pobrać ze strony: https://duszpasterstwopolakowwrzymie.com/konkurs-wiedzy-na-temat-sw-stanislawa-kostki/ lub odebrać w zakrystii i w biurze parafialnym. Tam też można złożyć prace konkursowe.


Wróć do spisu treści