Przejdź do treści

2020.03.22

Ogłoszenia > 2020


  
  
  
Ogłoszenia na IV niedzielę Wielkiego Postu – 22.03.2020 r.

  1. Wszystkim uczęszczającym do naszego Kościoła przesyłamy słowa serdecznych pozdrowień i łączności w Duchu Świętym. Każdego dnia polecamy Bogu Was oraz Wasze intencje, prosząc o szybkie ustanie zagrożenia koronawirusem.
  2. Dla wszystkich uczęszczających do naszej świątyni został utworzony specjalny profil na Whatsapp o nazwie Nieustająca Pomoc. Tutaj przekazujemy ważne informacje, pozostajemy w kontakcie i wspieramy się dobrym słowem. Osoby, które chciałyby dołączyć do grupy, prosimy o kontakt pod nr. Tel. 3203935459.
  3. Nasz kościół otwarty jest codziennie od 10-12. Przeprowadzamy transmisje z głównych celebracji na stronie Facebook Shrine Perpetual Help. Także dzisiaj transmisja Mszy Św. o godz. 11:00.
  4. W środę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Osoby, które chciałyby podjąć przyrzeczenia duchowe adopcji dziecka poczętego mogą to uczynić w tym dniu indywidualnie, rozpoczynając modlitwę za poczęte dziecko.
  5. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy Św. niedzielnej przez Internet. Tutaj wykaz wszystkich transmisji: https://ekai.pl/niedzielne-msze-swiete-transmitowane-w-internecie/
  6. Kardynał Wikariusz Rzymu Angelo de Donatis, dekretem z dnia 13 marca 2020, zezwala na otwarcie kościołów parafialnych i rektoratów Misji cum cura animarum dla prywatnej modlitwy wiernych. Równocześnie dekret zwalnia wiernych od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. do dnia 3 kwietnia i zachęca, aby pozostali w domu.
  7. Informujemy, że istnieje możliwość przyjęcia Komunii św. (poza Mszą św.) w bazylice Santa Maria Maggiore (między godz. 10 a 12 oraz między godz. 16 a 18). Zarówno w godzinach przed- jak i popołudniowych można tam również skorzystać ze spowiedzi św. Także w naszym kościele codziennie od 10 do 12.
Wróć do spisu treści