Przejdź do treści

2018.11.04

Ogłoszenia > 2018
    
  
  
  
  
Ogłoszenia na XXXI niedzielę zwykłą – 4 listopada 2018 r.

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zatem po Mszy św. o godz. 12:30 i wypominkach, zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Z tyłu kościoła nadal wyłożone są kart wypominkowe. Wypełnione karty oddajemy bezpośrednio u mnie w zakrystii. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach sprawujemy co tydzień jedną z Mszy św. o 12:30. Nabożeństwa wypominkowe zawsze w niedzielę po jednej i drugiej Mszy św.
  3. Zapraszamy serdecznie na Nowennę do MBNP w środę o 17:00.
  4. W czwartek Msza św. w j. polskim o godz. 15:30.  Od godz. 17:00, w rozmównicy klasztornej, bezpłatne porady psychologiczne.
  5. W tym tygodniu, we wtorek obchodzimy wspomnienie liturgiczne błogosławionych męczenników redemptorystów hiszpańskich z Cuenca. W piątek, 9 listopada, obchodzimy 286 rocznicę założenia Zgromadzenia Redemptorystów. Uroczyste Msze św. o 18:30.
  6. Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w imieniu Ambasadora RP przy Stolicy Apostolskiej Pana Janusza Kotańskiego, pragniemy serdecznie zaprosić na Mszę Św., która będzie celebrowana  w czwartek, 8 listopada o godz. 17.00 w Bazylice Matki Bożej Większej w Rzymie. Eucharystii przewodniczyć będzie Sekretarz Stanu - Kard. Pietro Parolin.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 – spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  8. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Polacy w świecie”. W nim wiele ciekawych artykułów m. in. o wielkich Polakach w świecie, o inwazji antyklerykalizmu, o przeżywaniu żałoby, o osobie Kard. Augusta Hlonda i wiele innych ciekawych  artykułów.
Wróć do spisu treści