Przejdź do treści

2018.06.24

Ogłoszenia > 2018
  
   
 
 
  
Ogłoszenia na niedzielę – Narodzenie św. Jana Chrzciciela – 24.06.2018 r.

  1. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich gości i pielgrzymów. Życzymy wielu łask za przyczyną MBNP i pięknych przeżyć w Wiecznym Mieście.
  2. W związku z przypadającą dziś uroczystością narodzenia św. Jana, składamy serdeczne życzenia imieninowe wszystkim Janom i Janinom.
  3. Dzisiaj centralne uroczystości ku czci MBNP. O godz. 17:00 Msza św. a następnie procesja z Ikoną MBNP okolicznymi ulicami. Po zakończeniu procesji koncert w wykonaniu orkiestry.
  4. We wtorek o godz. 21:00 procesja różańcowa ze świecami. Zapraszamy, tych którzy mogą, do uczestnictwa.
  5. W środę Uroczystość MBNP. Wieczornej Mszy św. będzie przewodniczył ks. Kard. Angelo De Donatis, wikariusz dla Rzymu. W tym dniu nie będzie Nowenny w j. polskim o 17:00. Wszystkich zapraszamy na godz. 18:30.
  6. Już dzisiaj chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli czynny udział w ostatnich dniach w obchodach ku czci MBNP, zwłaszcza naszym grupom występującym w koncertach w czwartek i sobotę. Za cały wysiłek przygotowań, prób i występów, a także za asystę liturgiczną w strojach podczas procesji i liturgii, niech wszystkim Pan Bóg obficie wynagrodzi.
  7. W czwartek Msza św. o godz. 15:30. Zapraszamy tym razem już na godz. 14:00, gdyż gościć będziemy Chór „Melody Team” ze szkoły podstawowej nr 2 w Zalasewie, który wykona dla nas koncert. Od godz. 17:00 bezpłatne porady dotyczące pobytu i pracy we Włoszech.
  8. W najbliższy piątek (29 czerwca) przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ponieważ jest to dzień wolny od pracy, porządek Mszy św. tak jak w niedzielę, a więc o godz. 9:30 i o 12.30.
  9. W przyszłą niedzielę, pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. o 12:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  10. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Pasja życia”. Przeczytamy w nim m. in. wywiad z Aleksandrem Dobą, podróżnikiem, który trzykrotnie samotnie przepłynął Atlantyk kajakiem. Ponadto wiele innych ciekawych artykułów na różne tematy.Wróć do spisu treści