Przejdź do treści

2018.04.15

Ogłoszenia > 2018

 
  
  
  
Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną – 15.04.2018 r.

  1. Pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów i gości, którzy przy okazji pobytu w Rzymie trafili do naszego kościoła na Mszę św. Dziękujemy także O. Sylwestrowi Pactwie za Słowo Boże.
  2. Kończymy dzisiaj Tydzień Miłosierdzia. Jednym z dzieł, które chcemy Wam zaproponować jest akt solidarności z pewną osobą z naszej wspólnoty, która padła ostatnio ofiarą kradzieży, tracąc wszystkie oszczędności z kilku miesięcy. Przeprowadzimy dzisiaj po Mszach św. zbiórkę do puszek, dzięki której wspomożemy nieco osobę będącą w potrzebie.
  3. W najbliższy czwartek od 17 do 19 - porady psychologiczne.
  4. We środę zapraszamy na Nowennę do MBNP o 17:00, a w czwartek na Mszę św. o 15:30.
  5. Trwają zapisy na nasze pielgrzymki: 25.04 do Neapolu i do grobu ks. Dolindo, św. Józefa Moscatiego i miejsc życia św. Alfonsa Liguoriego, 29.04 popołudniu na spotkanie z br. Elią i 1.05 do Subiaco i Mentorelli. Zapisy prowadzi p. Anna w Sali św. Klemensa.
  6. W przyszłą niedzielę, 22.04 po Mszy św. o 12:30 gościć będziemy „Super Scholę” dziecięco-młodzieżową z kościoła św. Stanisława, która wykona koncert piosenek ku czci św. Jana Pawła II z okazji rocznicy jego odejścia do domu Ojca.
  7. Nowy numer „Niedzieli” zatytułowany jest „Rzeźbiarz Bożego Objawienia”. 16 kwietnia br. papież senior Benedykt XVI obchodzi 91. urodziny. To o nim mowa w tytule. „Katolicki gigant medialny” Wywiad z dyrektorem międzynarodowej sieci pod nazwą Radio Maria o. Livio Fanzaga SchP. „W krakowskim domu Matejki”– reportaż z domu artysty, przy ul. Floriańskiej w Krakowie, gdzie Matejko przyszedł na świat i gdzie zmarł. Jest także wiele innych ciekawych artykułów na aktualne tematy. Polecamy.


 
Wróć do spisu treści