Przejdź do treści

2020.01.19

Ogłoszenia > 2020
  
  
Ogłoszenia na II niedzielę zwykłą – 19.01.2020 r.

  1. Od wczoraj trwa w Kościele Powszechnym Tydzień modlitw o jedność chrześcijan obchodzony w tym roku pod hasłem „Życzliwi bądźcie”. Modląc się o dar jedności, troszczmy się, by nasza życzliwość zbliżała nas do Chrystusa i do siebie.
  2. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca.
  3. W środę o godz. 17:00 Nowenna Nieustanna oraz Msza Św., a w czwartek Msza Św. o godz. 15:30. Także w czwartek od godz. 17:00, w rozmównicy klasztornej, bezpłatne porady dotyczące pracy i pobytu we Włoszech.
  4. Przypominamy, że w każdą niedzielę, w godzinach porannych, w Sali naszego duszpasterstwa istnieje możliwość nadania lub odebrania przesyłek do Polski i z Polski oraz zaopatrzenia w podstawowe produkty spożywcze. Zapraszamy.
  5. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Kurs na jedność” i w dużej części poświęcony jest tematyce jedności chrześcijan. Jest w nim także wiele innych ciekawych artykułów na różne aktualne tematy.
Wróć do spisu treści