Przejdź do treści

2019.08.04

Ogłoszenia > 2019

  
  
  
Ogłoszenia na XVIII niedzielę zwykłą – 04.08.2019

  1. W imieniu naszej wspólnoty duszpasterskiej serdecznie dziękujemy O. Stanisławowi za miesięczną posługę w naszym sanktuarium i życzymy dalszej opieki MBNP.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy św. o 12:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. Jak zapowiadaliśmy tydzień temu, w sierpniu nie będzie Mszy Św. w czwartek o godz. 15:30. Nieczynna będzie także sala Św. Klemensa, do czasu powrotu pani Ani z urlopu.
  4. Zapraszamy serdecznie na Nowennę ku czci MBNP w środę o godz. 17:00.
  5. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii: we wtorek Święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek wspomnienie Św. Dominika, w piątek – św. Teresy Benedykty od Krzyża i w sobotę – Św. Wawrzyńca.
  6. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Dlaczego nas nienawidzą - Kościół, który cierpi”. Przeczytamy w nim jak zwykle wiele ciekawych artykułów na bieżące tematy. Polecamy też znakomite pismo ewangelizacyjne „Miłujcie się”.= O G Ł O S Z E N I A        D U S Z P A S T E R S K I E =
Par. Św. Stanisława BM, Via Botteghe Oscure
W okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień, do połowy września) niedzielny układ mszy św. w naszym kościele będzie wyglądał następująco: 8.30, 10.00, 11.00 oraz 18.00.
W sierpniu zostają wznowione papieskie środowe audiencje generalne. W tym miesiącu nie są wymagane bilety wejściowe, aby móc uczestniczyć w spotkaniu z Ojcem św. (14.08. – nie ma audiencji!).
Trwa nabór uczniów do naszej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Rzymie na rok szkolny 2019 / 2020. Szczegółowe informacje u p. dyrektor Joanny Chojnackiej (tel. 340 149 5096).
W zakrystii można nabyć najnowsze numery znanych czasopism katolickich. Zachęcamy!
Katolicka Szkoła Podstawowa w Rzymie poszukuje nauczyciela języka polskiego. Wymagania: wykształcenie kierunkowe – magister filologii polskiej ze specjalnością nauczycielską lub inne studia wyższe o specjalności nauczycielskiej, łącznie ze studiami podyplomowymi w zakresie filologii polskiej, przygotowanie pedagogiczne. Kontakt: a.siess@hotmail.com


Wróć do spisu treści