Przejdź do treści

2020.01.05

Ogłoszenia > 2020
  

Ogłoszenia na II niedzielę po Narodzeniu Pańskim – 05.01.2020 r.

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zatem po Mszy Św. o 12:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Zapraszamy zwłaszcza dzieci na godz. 9:30, gdyż podczas Mszy św. przeżyjemy inscenizację pokłonu Trzech Króli i odwiedziny Befany.
  3. W środę jak zwykle Nowenna i Msza Św. o godz. 17:00, a w czwartek Msza św. o godz. 15:30.
  4. W okresie bożonarodzeniowym, po Mszach Św. niedzielnych zawsze śpiewamy kilka kolęd, by podtrzymać polski zwyczaj kolędowania. Zapraszamy do pozostania w kościele jeszcze przez kilka minut.
  5. Jeśli ktoś życzyłby sobie, by w okresie poświątecznym zaprosić do swego domu kapłana i poświęcić miejsca w których żyjecie na co dzień, jest to możliwe, wystarczy umówić się ze mną w zakrystii.
  6. Przypominamy również o naszym sanktuaryjnym biuletynie, który jest do zabrania z tyłu kościoła.
  7. NIEDZIELA” w nowym roku ukazuje się w nowej szacie graficznej. W niej nowe działy, ciekawe tematy, uznani autorzy! Opinie ekspertów, duchowe i praktyczne porady, specjalne działy dedykowane m.in. rodzinie. Czytelnik otrzyma specjalny dodatek liturgiczny oraz modlitewnik. Na pytania: Dlaczego wielu ludzi, którzy uważają się za wierzących „nie narzuca się Panu Bogu”? Czy mamy w Polsce kryzys wiary? odpowiada abp Wacław Depo w rozmowie z ks. Jarosławem Grabowskim w wywiadzie pt.: „Nasze czasy potrzebują mocnych chrześcijan”. Wciąż jesteśmy ciekawi kim byli mędrcy, którzy w poszukiwaniu Mesjasza przybyli do Betlejem. Artykuł pt.: „Światło ze Wschodu” wskazuje źródła, z których czerpiemy wiedzę na ich temat. „Maryjne drogi Kardynała Wyszyńskiego”, to nowy cykl, który pojawia się od tej niedzieli. W najnowszym numerze znajdziemy także historie życia: sędziwego mnicha z Tyńca o. Leona Knabita i znanego kucharza – celebryty Wojciecha Modesta Amaro. Polecamy!
Wróć do spisu treści