Przejdź do treści

2017.08.13

Ogłoszenia > 2017
Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą – 13.08.2017


1. Serdecznie witam wszystkich po przerwie urlopowej. Dzisiaj pożegnaliśmy o. Sylwestra Pactwę, który po kilku latach studiów w Rzymie powrócił do Polski. Dziękujemy mu za gorliwa posługę w naszej wspólnocie.

2. Wczoraj w Polsce odbył się pogrzeb śp. Michaliny Dyrek, mamy O. Janusza Dyrka, który przez pięć lat był duszpasterzem w naszej wspólnocie. Pamiętajmy o zmarłej w naszych modlitwach.

3. W tym tygodniu przypadają: jutro wspomnienie liturgiczne św. Maksymiliana Marii Kolbego. We wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego, a więc Msze św. po polsku o 9:30 i 12:30. W piątek wspomnienie św. Jacka, prezbitera.

4. Jak zwykle zapraszamy serdecznie na Nowennę i Mszę św. we środę o godz. 17:00.

5. Jak widzimy, wznowiona została prezentacja pieśni na ekranie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami  wsparli te naszą wspólną inicjatywę po kradzieży dokonanej w czerwcu.

6. Sierpień to miesiąc ważnych rocznic z dziejów naszej Ojczyzny:  wybuchu Powstania Warszawskiego, Cudu nad Wisłą, podpisania Porozumień Sierpniowych; to także czas licznych pielgrzymek pieszych na Jasną Górę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o umiłowanej Ojczyźnie i o rodakach w kraju i na emigracji.

7. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a gościom i pielgrzymom życzymy owocnego pobytu w Rzymie i pięknych przeżyć.Wróć do spisu treści