Przejdź do treści

2017.10.08

Ogłoszenia > 2017
Ogłoszenia na XXVII niedzielę zwykłą – 8.10.2017


1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XVII Dzień Papieski (od 2001 roku), którego hasło brzmi: „Idźmy naprzód z nadzieją!”. Dziękujemy za wielki pontyfikat Jana Pawła II i ożywiamy w sobie pragnienie poznawania bogactwa nauczania Wielkiego Papieża - Polaka. Zapraszamy na różaniec po Mszy św. o 12:30. Różaniec po polsku jest odmawiany także w każdy czwartek po Mszy św. o 15:30.

2. Dzisiaj, z racji wyjazdu dużej grupy z naszej wspólnoty duszpasterskiej do Asyżu, nie odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

3. Serdecznie zapraszamy na Nowennę do MBNP w środę o 17:00.

4. W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek bł. Wincentego Kadłubka, biskupa, a w piątek bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

5. W przyszłą niedzielę, 15 października o godz. 15:00, w Auli Akademii Alfonsjańskiej odbędzie się spotkanie zorganizowane przez Ambasadę RP w Rzymie,  ze specjalistami z ZUS-u i NFZ-u z Polski. Wstęp wolny, a spotkanie przewidziane jest na 3-4 godziny.

6. W najbliższy czwartek od 17:00 w rozmównicy klasztornej porady psychologiczne.

7. Tradycyjna, piesza, październikowa pielgrzymka Polonii rzymskiej do sanktuarium maryjnego Divino Amore, odbędzie się w nocy z 21. na 22. października. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!

8. Dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią, mamy dwa numery „Niedzieli”. Pierwszy z nich zatytułowany jest Polska opleciona różańcem, a drugi Różańcowa tarcza. W nich wiele ciekawych artykułów o Różańcu do granic, o nowennie pompejańskiej, o dniu papieskim, a także wiele innych ciekawych artykułów o tematyce społecznej i politycznej, a także świadectw i rozmów ze świadkami. Polecamy.

Wróć do spisu treści