Przejdź do treści

2018.01.21

Ogłoszenia > 2018


  

Ogłoszenia na III Niedzielę zwykłą – 21.01.2018 r.

  1. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości, którzy przy okazji pobytu w Rzymie nawiedzili nasz kościół. Życzymy wiele głębokich przeżyć i wrażeń z pobytu w Wiecznym Mieście.
  2. Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Wraz z całym Kościołem prośmy i my o zjednoczenie wszystkich wyznawców Chrystusa.
  3. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Agnieszki i Dzień Babci, a juto Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych seniorach.
  4. W środę przypada wspomnienie Św. Franciszka Salezego – Patrona dziennikarz, a w czwartek Święto Nawrócenia Św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o jedność Chrześcijan. Zapraszamy w środę na Nowennę Nieustanna o godz. 17:00 i na Mszę św. we czwartek o godz. 15:30.
  5. W tym tygodniu wznowione zostaną bezpłatne porady prawne i psychologiczne organizowane w naszym ośrodku duszpasterskim przez Ambasadę RP. W najbliższy czwartek porady dotyczące pracy i pobytu we Włoszech. Porady odbywają się w rozmównicy klasztornej od 17:00. Wejście albo przez zakrystię, albo od strony Via Merulana 31.
  6. Nowy numer „Niedzieli” zatytułowany jest „Dzień patrona dziennikarzy”. „Jaką Amerykę odwiedza Franciszek” – przed wizytą Ojca Świętego w Chile i Peru. „Helenka poszła do Nieba” – w rok po tragicznej śmierci polskiej wolontariuszki w Boliwii jej dobra sława stale rośnie. Czyżby „Santa subito”? „Czwarta władza jest potrzebna” – refleksje na święto dziennikarzy. „NIEDZIELA MŁODYCH” PROPONUJE: „Zmiana systemu operacyjnego”, czyli o nawróceniu Szawła. „Nie dla fake news”
Wróć do spisu treści