Przejdź do treści

2020.0.6.21

Ogłoszenia > 2020
  
  
  
  
Ogłoszenia na 12 niedzielę zwykłą – 21.06.2020 r.

  1. Trwa Nowenna przed uroczystością MBNP. Codzienne nabożeństwa o godz. 18:00. W najbliższą sobotę, 27 czerwca, przypada uroczystość Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Centralna uroczystość o godz. 18:00 poprzedzona Nowenną o 17:30. Mszy św. przewodniczyć będzie Generał Zgromadzenia Redemptorystów O. Michel Brehl.
  2. W piątek zapraszamy na koncert utworów maryjnych w wykonaniu p. Katarzyny Orzech – sopran z towarzyszeniem organów, na których zagra O. Bernard Sawicki OSB. Koncert będzie transmitowany w Internecie, ale możliwy jest udział w nim na żywo w kościele. Koncert rozpocznie się zaraz po Mszy św. wieczornej ok. 19:15.
  3. W przyszłą niedzielę odbędą się w Polsce wybory prezydenckie. W Rzymie możemy głosować tylko korespondencyjnie. Osoby, które już otrzymały materiały wyborcze, mogą zostawić swój głos także u mnie. W najbliższą środę zamierzam zawieźć osobiście wszystkie zebrane koperty do punktu wyborczego, który będzie otwarty tylko do piątku 26.06. Także juto i pojutrze można przywieźć do mnie koperty. Mam ograniczone zaufanie do poczty, ponadto wysyłając pocztą głosowanie należy kupić na poczcie znaczek na list o dużym formacie. Można też indywidualnie zawieźć swój głos do konsulatu, Via di San Valentino 12, w godzinach pracy urzędu, czyli od 9:00 do 15:30. W czwartek do 16:30.
  4. W najbliższą środę obchodzimy Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Nowenna i Msza Św. po polsku o godz. 17:00.
  5. W czwartek Msza Św. i Nabożeństwo czerwcowe o godz. 15:30.
  6. Nowy numer tygodnika „Niedziela” podejmuje m.in. takie zagadnienia jak wybory Prezydenta Rzeczpospolitej, Kościół po kwarantannie związanej z epidemią, pedofilia, solidarność europejska oraz „wielka misja specjalna” jaką jest bycie ojcem. „Niedziela” jest do nabycia w zakrystii w cenie 2 euro.
Wróć do spisu treści