Przejdź do treści

2020.03.15

Ogłoszenia > 2020


  
Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu – 15.03.2020

  1. Wszystkim Wam pragniemy wyrazić naszą bliskość w tym trudnym dla nas czasie pandemii Coronawirusa. Zdajemy sobie sprawę z istniejącego zagrożenia i zastosowane słuszne środki ostrożności, nie pozwalają nam na bezpośrednie uczestnictwo we Mszy Św. Ks. Kard. Wikariusz postanowił, że przynajmniej kościoły parafialne oraz siedziby misji będą otwarte. Nasz kościół nie jest ani jednym, ani drugim, dlatego pozostaje zamknięty. O. Rektor rozważa otwieranie go przynajmniej na godzinę rano i godzinę wieczorem. Wiemy też, że istnieją duże trudności z przemieszczaniem się. W związku z tym pragniemy polecić Wam uczestnictwo we Mszy Św. transmitowanej przez radio i telewizję, internet, zarówno w j. polskim (mamy transmisje w wielu programach: TVP, TV Polonia, TV Trwam itd.). Na YouTube można wysłuchać nagranych nabożeństw Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej. Te nabożeństwa są także transmitowane na żywo.
  2. Z naszego kościoła, z racji obchodzonego jutro święta Św. Klemensa Marii Hofbauera, Msza Św. transmitowana będzie przez internet i na kanale YouTube o godz. 11:00.
  3. W tym tygodniu w czwartek obchodzimy Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca MNP.
  4. Wszystkie zamówione intencje mszalne odprawiamy w wyznaczonych terminach.
  5. Jeśli ktoś mimo wszystko trafił do nas, by się wyspowiadać lub przyjąć komunię świętą, niechaj zgłosi się na portierni i zawsze tej pomocy duchowej możemy udzielić.
  6. Życzymy Wam Dużo wytrwałości i zachęcamy do wzajemnego zainteresowania i kontaktu telefonicznego, na portalach społecznościowych, aby nikt w tym czasie nie czuł się osamotniony.
Wróć do spisu treści