Przejdź do treści

2017.12.17

Ogłoszenia > 2017Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu – 17 grudnia 2017 r.


1. Bardzo serdecznie dziękujemy Towarzystwu Kulturalnemu Novmaru z Krakowa, które dzisiaj gościmy i które także po Mszy Św. wykona kilka polskich pastorałek z płyty pt. „Hej na Chochołowskiej”. Przed kościołem wspomniana płyta będzie do nabycia, a dochód z jej sprzedaży przeznaczany jest na pomoc dzieciom.

2. Dzisiaj wieczorem, po Mszy o 18:30, w naszym kościele koncert grup etnicznych. Zaprezentują się Polacy, Filipińczycy i Latynosi. Zapraszamy do udziału.

3. W najbliższy czwartek ostatnie Roraty o godz. 15:30. Porady psychologiczne w tym tygodniu są odwołane.

4. W zakrystii można jeszcze zaopatrzyć się w pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.

5. Najbliższa niedziela to IV i ostatnia niedziela adwentu. Jest to jednocześnie Wigilia Bożego Narodzenia. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 18.30. Pasterka w j. włoskim o godz. 23:00. W Boże Narodzenie i Święto Św. Szczepana – w naszym kościele niedzielny porządek Mszy Św.

6. Na plakatach w przedsionku wywieszony jest dokładny program wydarzeń świątecznych w naszym kościele. Zapraszamy na koncerty kolędowe w czwartek, piątek i sobotę po Mszy Św. wieczornej. W sobotę koncert Super Scholi z par. Św. Stanisława.

7. Nowy numer Niedzieli zatytułowany jest „Tajemnice Jasnej Góry”. W numerze m. in. „Z miłości do historii i piękna regionu” – Michał Sitek, fotograf i pasjonat, zabiera nas w niezwykłą podróż po jasnogórskim klasztorze i pokazuje Częstochowę z lotu ptaka. „Piękne i święte życie” – sylwetka Hanny Chrzanowskiej, pielęgniarki i człowieka wielkiego ducha, którą zachwycał się Kraków, a kard. Karol Wojtyła dziękował za jej życie Bogu. ZA TYDZIEŃ 24 GRUDNIA 2017 NUMER SPECJALNY TYGODNIKA KATOLICKIEGO „NIEDZIELA” a w nim: Najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu „Arki Noego” Rytuał Wieczerzy Wigilijnej wraz ze śpiewnikiem do wspólnego kolędowania i inne ciekawe artykuły – wydanie podwójne, a więc i cena podwójna.Wróć do spisu treści