Przejdź do treści

2017.01.29

Ogłoszenia > 2017Ogłoszenia na IV niedzielę zwykłą – 29 stycznia 2017


1. Dzisiaj po Mszy Św. o 12:30 gościć będziemy chór z kościoła św. Stanisława Gaudium Poloniae, który wykona koncert kolęd. Zapraszamy.

2. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane dawniej świętem Matki Bożej Gromnicznej i jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrownego. Zapraszamy na Mszę św. o 15:30 z poświęceniem świec. W naszym kościele w przededniu Dnia Życia Konsekrowanego odbędzie się specjalne czuwanie dla osób konsekrowanych, w środę ok. 19:00. Zapraszamy wszystkich, ale szczególne wszystkie siostry.

3. W tym tygodniu przypada także  I czwartek,  piątek i I sobota miesiąca. W czwartek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu w intencji powołań.

4. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, zatem po Mszy Św. o 12:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. Tematem wiodącym nowego numeru Niedzieli jest Ingres Abp Marka Jędraszewskiego do katedry na Wawelu. Nie jest to jednak jedyny temat, bo mamy tu bardzo dużo ciekawych treści, które polecamy. Na przykład artykuł Małżeństwo jako posłannictwo, albo Sztuka uprawiania polityki, Polska jest bezpieczna, Na straży sumienia narodu. Najpierw spalił się jej dom, rok później utopił się syn, a parę lat później, gdy wydawało się, że cała pula nieszczęść została wyczerpana, drugi syn w wypadku stracił rękę i nogę. Mimo wszystko Urszula Mela nadal wierzy, że Bóg jest Miłością. Warto przeczytać to świadectwo.


O. Piotr Andrukiewicz CSSR

Wróć do spisu treści