Przejdź do treści

2020.04.19

Ogłoszenia > 2020
  

Ogłoszenia na II Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, Niedzielę Miłosierdzia- 19.04.2020

  1. Dzisiaj ponowimy akt zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu w obliczu pandemii. Zapraszamy do łączności w modlitwie.
  2. Przypominamy, że wszystkie nabożeństwa z naszego kościoła są transmitowane w internecie: https://youtu.be/3wlVr24m6xY albo na stronie Facebook Perpetuo Soccorso Roma.
  3. Także w środę o godz. 17:00 pragniemy przeprowadzić transmisję Nowenny i Mszy Św. po polsku. Jeśli ktoś chciałby dodać prośbę lub podziękowanie do Nowenny, prosimy wysłać ją pod adres sanktuariumrzym@gmail.com
  4. Wszystkie zamówione przez Was intencje Mszy Św. są odprawiane na bieżąco.
  5. Prosimy o wzajemne zainteresowanie i sygnalizowanie, gdy ktoś jest w potrzebie lub gdy zachorował.
  6. Osoby, które w związku z obecną sytuacją znalazły się w trudnym położeniu ekonomicznym, mogą skorzystać z pomocy oferowanej przez władze Rzymu.   https://www.comune.roma.it/web/it/bando-concorso.page?contentId=BEC560368
  7. Informujemy, że istnieje możliwość przyjęcia Komunii św. (poza Mszą św.) w bazylice Santa Maria Maggiore (między godz. 10 a 12 oraz między godz. 16 a 18). Zarówno w godzinach przed- jak i popołudniowych można tam również skorzystać ze spowiedzi św. Także w naszym kościele codziennie od 10 do 12.
  8. Dla wszystkich uczęszczających do naszej świątyni został utworzony specjalny profil na Whatsapp o nazwie Nieustająca Pomoc. Tutaj przekazujemy ważne informacje, pozostajemy w kontakcie i wspieramy się dobrym słowem. Osoby, które chciałyby dołączyć do grupy, prosimy o kontakt pod nr. Tel. 3203935459.

= O G Ł O S Z E N I A     D U S Z P A S T E R S K I E =
Kościół Św. Stanisława BM
W dzisiejszą II Niedzielę Wielkanocną, zwaną Niedzielą Białą, kończymy oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego i obchodzimy święto Bożego Miłosierdzia.
Według zarządzeń administracji państwowej, ograniczenia w praktykowaniu kultu religijnego, potrwają do dnia 3 maja.
Zachęcamy do oglądania (poprzez Facebook) transmisji „na żywo” z naszego kościoła (należy wpisać: Kościół św. Stanisława Rzym):
-II Niedziela Wielkanocna:            * Msze św. o godz. 10.00 i 18.00.;
                                                                * nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00;
                                                                * nabożeństwo Drogi Światła o godz. 21.00
-od poniedziałku do soboty:         *adoracja i modlitwa różańcowa o  godz. 18.00;
                                                               * Msza św. o godz. 18.30
Kancelaria Parafialna jak i Biuro Informacji Pielgrzymów pozostają nieczynne. W sprawach pilnych można się kontaktować telefonicznie lub drogą mailową. Duszpasterze są do dyspozycji wiernych!
Osoby, które w związku z obecną sytuacją znalazły się w trudnym położeniu ekonomicznym, mogą skorzystać z pomocy oferowanej przez władze Rzymu.  https://www.comune.roma.it/web/it/bando-concorso.page?contentId=BEC560368
Pani Bożena Wróblewska udziela bezpłatnie porad na temat wszelkich rozporządzeń dotyczących pomocy osobom z problemami ekonomicznymi (tel. 338 92 45 961).
Intencje mszalne, które zostały przyjęte, zostaną odprawione w ustalonych terminach.

Wróć do spisu treści