Przejdź do treści

2019.12.15

Ogłoszenia > 2019
        
  
Ogłoszenia na III niedzielę Adwentu – 15.12.2019 r.

  1. Dzisiaj po wieczornej Mszy św., a więc około 19:15 odbędzie się w naszym kościele tradycyjny koncert pieśni bożonarodzeniowych w wykonaniu wspólnot etnicznych działających przy naszym sanktuarium. Serdecznie zapraszamy.
  2. Zapraszamy w środę na Nowennę Nieustanną i Mszę św. o godz. 17:00 oraz w czwartek na Mszę św. Roratnią o godz. 15:30.
  3. W przyszłą niedzielę, bezpośrednio poprzedzającą Święta, będzie okazja by przystąpić do przedświątecznej spowiedzi. Postaramy się, by kilku kapłanów było do Waszej dyspozycji.
  4. W zakrystii są nadal dostępne opłatki na stół wigilijny.
  5. Od jutra rozpoczyna się Nowenna do Dzieciątka Jezus. W naszym kościele codzienne rozważania podczas Mszy św. wieczornej.
  6. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Wiara daje szczęście”. Współczesne badania wykazały, że osoby religijne są bardziej zadowolone z życia i lepiej dają sobie radę z problemami dnia codziennego. O radości, która wypływa z wiary przeczytamy w artykułach: „Adwent dla optymistów”, „Z radością w sercu” oraz „Szczęście po polsku”. Środowiska, które nie potrafią zrozumieć istoty celibatu domagają się jego zniesienia, bo widzą w nim wyłącznie źródło problemów. O potrzebie odkrycia na nowo piękna kapłańskiego celibatu mówi w rozmowie kard. Marc Ouellet. Tytuł wywiadu: „Co z tym celibatem?”. Ponadto wiele innych interesujących artykułów.
  7. Przypominamy również o naszym sanktuaryjnym biuletynie, który jest do zabrania z tyłu kościoła.
Wróć do spisu treści