Przejdź do treści

2019.11.24

Ogłoszenia > 2019
      
  

Ogłoszenia na XXXIV niedzielę zwykłą, Uroczystość Chrystusa Króla – 24.11.2019

  1. Bardzo dziękujemy O. Maciejowi Zielińskiemu, kombonianinowi, misjonarzowi z Kenii za dzisiejszą obecność i słowo. Po Mszy św. będziemy mieli okazję wesprzeć dzieła misyjne przez ofiary składane do puszek. O. Maciej przywiózł także piękne różańce zrobione przez matki z Kenii.
  2. Dzisiaj po Mszach św. ostatnie nabożeństwo wypominkowe.
  3. Informacje dla udających się dzisiaj do Calvi, do br. Elia Cataldi. Spotykamy się na stacji metra Agnina o godz. 13:20. O 13:30 autokar odjeżdża z parkingu. Proszę o punktualność. Postaramy się, aby wychodzącym z metra uczestnikom wyjazdu wskazać miejsce postoju autobusu, który można rozpoznać po kolorowych motylach namalowanych z boku.  
  4. Już w tym tygodniu, w piątek, rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia MNP.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu. W tym okresie, jak zwykle będziemy w niedzielę przed Mszą św. śpiewali Godzinki o Niepokalanym Poczęciu o godz. 9:15. Roraty w każdy czwartek o godz. 15:30. W przyszłą niedzielę poświęcimy także opłatki na stół wigilijny, które będą do nabycia od przyszłej niedzieli. Także w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. W środę zapraszamy na Nowennę Nieustanną o godz. 17:00, a w czwartek na Mszę św. Także w czwartek od 17:00 bezpłatne porady dotyczące pracy i pobytu we Włoszech.
  7. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Świeccy w Kościele”. Zachęcamy do przeczytania.
Wróć do spisu treści