Przejdź do treści

2017.04.23

Ogłoszenia > 2017Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkanocną – 23.04.2017


1. Dzisiaj po Mszy Św. krótkie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z racji Niedzieli Miłosierdzia. Popołudniu czciciele Miłosierdzia Bożego, z inicjatywy zespołu Iskra Bożego Miłosierdzia,  pragną  przejść w marszu z Obrazem Jezusa Miłosiernego ulicami Rzymu – od Bazyliki Św. Marka przy placu Weneckim do Kościoła Ducha Świętego. Rozpoczęcie Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15:00. Zapraszamy.
2. W tym tygodniu przypadają: w poniedziałek - uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, we wtorek – św. Marka ewangelisty, w sobotę – św. Katarzyny Sjeneńskiej.
3. We wtorek, 25.04 duża część naszej wspólnoty wybiera się dwoma autokarami do Sanktuarium w Pompejach. Wyjazd o godz. 7:00 rano z miejsca do parkowania autokarów przy Via Carlo Alberto, w okolicy lodziarni „Orso bianco”. Przyjazd planowany jest około godz. 20:00. W planie pielgrzymki: zwiedzanie Sanktuarium, Msza Św. o godz. 11:00, a następnie zwiedzanie ruin starożytnych Pompei. Wstęp kosztuje 13 euro.
4. Także na wyjazd do Collevalenza w dniu 1 maja mamy już komplet.  
5. W czwartek 27 kwietnia o godz. 17:00 – porady prawne dotyczące pobytu i pracy we Włoszech. Grafik porad jest wywieszony w przedsionku.
6. Dzisiaj rozpoczyna się Triduum przygotowujące nas do kolejnej rocznicy obecności MBNP w naszym kościele. Główna uroczystość będzie miała miejsce w środę,  26.04 o godz. 18:30. We czwartek wieczorem z tej okazji o 19:00 odbędzie się koncert.
7. Nowy numer Niedzieli nosi tytuł Miłosierdzie, stąd wiele artykułów poświęconych jest tej tematyce i różnym aspektom miłosierdzia. Jest także wiele ciekawych i aktualnych artykułów z różnych dziedzin. Gorąco polecamy.


Wróć do spisu treści