Przejdź do treści

2017.06.04

Ogłoszenia > 2017
Ogłoszenia na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego – 4.06.2017


1. Dzisiaj, składamy Panu Bogu dziękczynienie za dar kapłaństwa i we wspólnej uroczystości wspominamy nasze rocznice święceń kapłańskich. Wszystkich Ojców polecamy Waszej modlitwie.

2. Także dzisiaj po Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym – zmiana tajemnic Żywego Różańca.

3. Przez cały czerwiec w naszym kościele nabożeństwa czerwcowe po polsku odbywają się we czwartej po Mszy o 15:30 i w niedziele po Mszy o 12:30.

4. W czwartek przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jak zwykle Msza św. o 15:30 i nabożeństwo czerwcowe. Po Mszy św. o godz. 17:00 porady prawne dotyczące pobytu i pracy we Włoszech. Odbywają się one w rozmównicy klasztoru O. redemptorystów, Wejście albo przez zakrystię, albo od strony Via Merulana 31.

5. Za tydzień, w niedzielę 11 czerwca, po Koronce o 15:15 – spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam.

6. Od niedzieli 18 czerwca odbywać się będzie w naszym kościele Nowenna przed uroczystością Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Centralnym punktem obchodów będzie niedziela 25 czerwca, z procesją z obrazem MBNP o godz. 17:00. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Program będzie wkrótce wywieszony.

7. W nowym numerze Niedzieli, który zatytułowany jest „Dziękujemy Opatrzności Bożej; 4.06.2017; Święto dziękczynienia dziękujemy za chleb”, przeczytamy m. in. kilka artykułów związanych z uroczystością Zesłania  Ducha Świętego, o wielki czyszczeniu Bazyliki Św. Piotra, o niezłomnym księciu Kościoła – kard. Adamie Sapiesze w 150. roczn. ur., o pożegnaniu zmarłego Zbigniewa Wodeckiego w art. Artysta z talentami na miarę świata, o historii budowy świątyni Opatrzności Bożej, oraz wiele innych bardzo ciekawych artykułów. Polecamy.


Wróć do spisu treści