Przejdź do treści

2020.02.09

Ogłoszenia > 2020
  
  
  
  
  
Ogłoszenia na V niedzielę zwykłą – 09.02.2020 r,

  1. We wtorek w liturgii wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorych. Podczas Mszy św. wieczornej udzielimy sakramentu chorych wszystkim potrzebującym.
  2. W przyszłą niedzielę, 16 lutego, gościć będziemy Siostry ze Zgromadzenia Św. Józefa, które podczas obu Mszy Św. opowiedzą nam o swoim Założycielu, swojej duchowości  i misji.
  3. Zapraszamy w środę na Nowennę nieustanną i Mszę św. o godz. 17:00 oraz na Mszę św. w czwartek o godz. 15:30. Także w czwartek, od godz. 17:00 – bezpłatne porady psychologiczne.   W piątek święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  5. Dzisiaj mamy dwa numery „Niedzieli”, bowiem dotarł do nas numer z poprzedniej niedzieli i dzisiejszy. Najnowszy numer „Niedzieli” związany jest z obchodzonym w tym tygodniu Światowym Dniem Chorego. Rozmowy i artykuły zawarte w tym numerze w dużej mierze pozwalają spojrzeć na cierpienie i chorobę z perspektywy osoby, która opiekuje się chorym. Ponadto wiele innych ciekawych artykułów. Polecamy.
  
7. Dzisiaj nie dotarła do nas „Niedziela”.
8. Pragnę przypomnieć, że w każdą niedzielę rano, w naszej Sali św. Klemensa, mamy możliwość nadawania i odbierania przesyłek do Polski i z Polski oraz zaopatrzenia się w niektóre produkty spożywcze.
Wróć do spisu treści