Przejdź do treści

2018.10.07

Ogłoszenia > 2018
  
     
  
  
Ogłoszenia na XXVII niedzielę zwykłą – 7.10.2018 r.

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zatem po Mszy św. o 12:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W październiku zapraszamy do udziału w modlitwie różańcowej. Różaniec odmawiamy w czwartek po Mszy św. o 15:30 oraz w niedzielę po Mszy o 12:30. Dzisiaj wyjątkowo, z uwagi na ślub zaplanowany po naszej Mszy św., odmówimy tylko jedną tajemnicę.
  3. Zapraszamy na Nowennę i Mszę św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17:00 oraz na Mszę św. w czwartek o 15:30.  
  4. W czwartek od godz. 17:00 porady dotyczące pracy i pobytu we Włoszech, które odbywają się w rozmównicy klasztornej. Wejście przez zakrystię lub od strony Via Merulana 31.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  6. W imieniu Pana Ambasadora Janusza Kotańskiego zapraszamy na koncert zorganizowany staraniem J. E. Ks. Abpa Marka Jędraszewskiego Metropolity Krakowskiego 9 października 2018 r. o godz. 20.00 w Bazylice Santa Maria Maggiore z okazji 40 rocznicy wyboru Jana Pawła II na stolicę św. Piotra, w wykonaniu orkiestry filharmonii podkarpackiej w Rzeszowie oraz solistów.
  7. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł 40 lat walki o życie. Carlo Casini, założyciel włoskiego Ruchu na rzecz Życia jest wśród obrońców życia legendą. W wywiadzie mówi, że tragedią jego kraju jest prawie sześć milionów dzieci zabitych przed narodzeniem, pociechą – fakt, że dzięki pracy Ośrodków Pomocy dla Życia ponad 200 tys. matek zrezygnowało z aborcji. „Dziękuję Bogu za życie” - Zanim został pilotem pracował pod ziemią w kopalni. Jerzy Makul. wspomina, że w ciągu 38 lat pracy za sterami samolotów LOT-u, zdarzyło mu się uprowadzenie przez porywacza. Był też lot z Krakowa do Rzymu z papieżem Franciszkiem na pokładzie. Ponadto wiele innych ciekawych artykułów. Polecamy.
Wróć do spisu treści