Przejdź do treści

2017.12.24

Ogłoszenia > 2017Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu – 24.12.2017 r.


1. Dzisiaj IV niedziela Adwentu i równocześnie Wigilia Bożego Narodzenia. Pasterka w j. włoskim w naszym kościele o godz. 23:00.
Jutro i pojutrze, czyli w Boże Narodzenie i Święto św. Szczepana,  w naszym kościele niedzielny porządek Mszy Św.

2. Zapraszamy na Nowennę Nieustanna we środę o 17:00 i na Msze św. we czwartek o godz. 15:30. W czwartek nie ma porad prawnych o godz. 17:00.

3. Przyszła niedziela jest niedzielą Najśw. Rodziny z Nazaretu. Będziemy się wspólnie modlić o świętość naszych rodzin.

4. W okresie bożonarodzeniowym, po Msza Św. niedzielnych będziemy śpiewali kilka kolęd, by podtrzymać polski zwyczaj kolędowania.

5. Jeśli ktoś życzyłby sobie, by w okresie poświątecznym zaprosić do swego domu kapłana i poświęcić miejsca w których żyjecie na co dzień, jest to możliwe, wystarczy umówić się ze mną w zakrystii.

6. Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje opłatek wigilijny, może zgłosić się w zakrystii.

7. Kolejny numer „Niedzieli”, zgodnie z zapowiedzią jest numerem świątecznym, z płytą i kolędami w cenie 3 euro. Polecamy.

8. Z okazji Świąt Bożego Narodzenie pragniemy złożyć wszystkim uczęszczającym do naszego kościoła oraz gościom serdeczne życzenia świąteczne. Niech narodzony Jezus obdarza Was wszelkim dobrem i błogosławieństwem, niech Jego obecność pośród nas będzie źródłem prawdziwej radości i pokoju, a świąteczne dni i spotkania niechaj pomogą nam zakosztować atmosfery nieba, które zstąpiło na ziemię. Zdrowych i błogosławionych Świąt!Wróć do spisu treści