Przejdź do treści

2018.06.03

Ogłoszenia > 2018
  

  
  
  
Ogłoszenia na Niedzielę Bożego Ciała – 03.06.2018 r

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości i pielgrzymów, którzy dzisiaj uczestniczą z nami we Mszy św. Życzymy wielu owoców spotkania z MBNP i bogatego w przeżycia pobytu w Rzymie.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone w ub. niedzielę na zakup nowego komputera. Zebraliśmy 357 euro i ponad 100 dolarów i była to suma, która pokryła w całości poniesiona stratę związaną z kradzieżą.  
  3. Rozpoczęliśmy czerwiec, miesiąc poświęcony czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Litanię do Serca Pana Jezusa odmawiamy zawsze w niedzielę po Mszy św. o 12:30 i we czwartek po Mszy o 15:30.
  4. W czwartek odbyła się pierwsza próba śpiewu na koncert w dniu 21 czerwca. Było nas „quattro gatti”, ale dzisiaj o 11:00 kontynuujemy. Nadal potrzebujemy pomocy w śpiewie, zapraszamy. Próba w Sali chóru, przy zakrystii. Także grupa folklorystyczna liczy na pomoc w zaśpiewaniu dwóch piosenek po góralsku w sobotę 23 czerwca.
  5. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i po nabożeństwie czerwcowym zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Zapraszamy na Nowennę do MBNP we środę o 17:00. W czwartek o 17:00 – bezpłatne porady dotyczące pobytu i pracy we Włoszech.  
  7. Za tydzień w niedzielę – o godz. 11:00 - spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  8. W nowym numerze „Niedzieli”, która nosi tytuł „Nasza Ojczyzna w sercu Boga”, przeczytamy o kulcie Serca Jezusowego, o 37. rocznicy śmierci Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego, o reformie szkolnictwa wyższego, o szpitalu marzeń w pobliżu Betlejem, o siostrach służebniczkach starowiejskich i wiele innych ciekawych artykułów.Wróć do spisu treści