Przejdź do treści

2020.11.08

Ogłoszenia > 2020
  

Ogłoszenia na XXXII niedzielę zwykłą – 08. 11.2020 r.

  1. W poniedziałek 9 listopada przypada 288. rocznica założenia Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela - Redemptorystów, polecamy się Waszym modlitwom za nas i o nowe powołania.
  2. W czwartek 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy o modlitwie za Ojczyznę, o pokój, wzajemny szacunek i miłość, umocnienie wiary w naszych rodakach szczególnie w tym okresie.
  3. Po niedzielnych Mszach św. nabożeństwo wypominkowe. Lista osób, za które się modlimy jest wywieszona przy wejściu do kościoła.
  4. W środę o godz. 17:00 nowenna i Msza św.
  5. W Czwartek po Mszy św. o godz. 15:30 nabożeństwo wypominkowe za wszystkich zmarłych.
  6. W niedzielę 22 listopada o godz. 9:00 odprawimy jutrznię za zmarłych, którzy odeszli w ubiegłym roku. W zakrystii jest lista, na którą proszę wpisać zmarłych z tego okresu.
  7. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we wtorek św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, we środę św. Marcina z Tours, we czwartek św. Jozafata, w piątek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  8. W zakrystii jest do nabycia „Niedziela” w cenie 2 euro.
Wróć do spisu treści