Przejdź do treści

2019.01.27

Ogłoszenia > 2019
    
  
  
Ogłoszenia na III Niedzielę zwykłą – 27.01.2019 r.

  1. Dziękujemy serdecznie ks. Rafałowi i wspólnocie ewangelizacyjnej z Koszalina za przeprowadzony w naszym kościele „Tydzień dla Jezusa”. Naszą wdzięczność będziemy mogli wyrazić także materialnie, poprzez ofiary składane do puszek, po Mszy św., przed kościołem. Dziękuję także tym, którzy zadbali o to, by nasi goście w czasie tego tygodnia mieli co jeść, gotując dla nich obiady, zwłaszcza pani Teresie, pani Ani, panu Sławkowi i innym. Nasi goście po Mszy św. będą rozdawać jeszcze materiały, które były rozdawane w tygodniu po nabożeństwach.
  2. W środę, jak zwykle Nowenna o 17:00, a w czwartek Msza św. o 15:30.
  3. W sobotę obchodzimy Ofiarowanie Pańskie i Dzień Życia Konsekrowanego. W piątek wieczorem zapraszamy na czuwanie modlitewne w intencji osób konsekrowanych, które rozpocznie się o godz. 18:00.
  4. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o 12:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.  
  5. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Życie na celowniku”. Przeczytamy w nim m. in. artykuły związane z Dniem Trędowatych, o brutalnym aresztowaniu w USA czterech Szarych Braci, którzy wręczali róże kobietom idącym na zabieg aborcji, o Ks. Włodzimierzu Szembeku, męczenniku z Auschwitz, o wiarygodności w polityce i wiele innych ciekawych artykułów.
Wróć do spisu treści