Przejdź do treści

2017.03.26

Ogłoszenia > 2017Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu – 26.03.2017


1. Opiece Matki Najświętszej polecamy tych wszystkich, którzy podjęli dzisiaj zobowiązania duchowej adopcji dziecka poczętego, prosząc dla nich o łaskę wytrwania w dobrych postanowieniach.

2. Dzisiaj rozpoczęliśmy nasze rekolekcje wielkopostne. Zakończą się one w Niedzielę Palmową i wtedy także wyrazimy naszą wdzięczność rekolekcjoniście poprzez ofiary składane do puszek przed kościołem. Spowiedź rekolekcyjna w przyszłą i ostatnią niedzielę wielkopostną przed i w czasie Mszy Św.

3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w każdy czwartek po Mszy Św. o 15:30 i Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy Św. o 12:30.

4. Jak już informowaliśmy, na wyjazd do Sanktuarium w Pompejach zorganizowaliśmy dwa autokary. Przypominam osobom zapisanym o konieczności dokonania dopłaty w wysokości 2 euro z racji wprowadzonej opłaty za wjazd do miasta.

5. Z radością pragnę poinformować, że na kolejny dzień wolny od pracy, 1 maja, udało się zorganizować kolejną pielgrzymkę, tym razem do Collevalenza. Koszt 10 euro. Wyjazd prawdopodobnie ok. godz. 9:00. Zapisy również u Pani Anny Kameli.

6. W najbliższą środę, w przeddzień odejścia do domu Ojca Św. Jana Pawła II, podczas Nowenny przybliżą nam jego osobę członkowie stowarzyszenia „Totus Tuus”.

7. Nowy numer Niedzieli zatytułowany jest Europa Chrystusa i związany jest ze szczytem europejskim w Rzymie. Ponadto polecamy ciekawą rozmowę z producentem filmu Wyklęty pt. Daję się prowadzić. Łowiectwo, to nie anachronizm – rozmowa z prof. Janem Szyszko, ministrem środowiska. Artykuł - 30 lat duchowej adopcji, oraz wiele innych ciekawych artykułów.
Tym razem po Niedzielę trzeba zgłosić się do zakrystii. Mamy także kilka egzemplarzy książki pt. Pasja wg. Katarzyny Emerich.

Wróć do spisu treści