Przejdź do treści

2018.05.13

Ogłoszenia > 2018
  Ogłoszenia na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maja 2018 r.

  1. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich gości, którzy w tych dniach odwiedzają naszą świątynię. Dziękujemy pielgrzymom obecnym na dzisiejszej Eucharystii i życzymy nieustannej opieki MBNP.
  2. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj o godz. 11:00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W sobotę po Mszy św. wieczornej – czuwanie modlitewne.
  4. W tym tygodniu przypadają: jutro święto św. Macieja Ap., a w środę św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  5. Zapraszamy na Nowennę Nieustanną we środę o 17:00 oraz na Mszę św. i nabożeństwo majowe – w czwartek o 15:30.
  6. Nabożeństwa majowe odbywają się w naszym kościele zawsze w niedzielę po Mszy św. o 12:30 i w czwartek po Mszy o 15:30. We środę odmawiamy w czasie Nowenny Litanię Loretańską, a codziennie o 18:00 odmawiany jest Różaniec w j. włoskim.
  7. Są z nami dzisiaj przedstawiciele Stowarzyszenia Totus Tuus. Przed kościołem będzie można zaopatrzyć się w najnowsze numery biuletynów, w których znajdziemy bardzo interesujące świadectwa o Janie Pawle II. W zakrystii mamy też kilka egzemplarzy książek o Św. Janie Pawle II autorstwa Włodzimierza Rędziocha, w cenie 10 euro.
  8. Dzisiaj ponownie przed kościołem rozprowadza sakiewki z lawendą pan Rafał z ośrodka dla bezdomnych. Ostatnio zabrakło, zatem jest ponownie.
  9. Od dzisiaj przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Loreto, w sobotę 2 czerwca. Cena wyjazdu wynosi 20 euro, z racji odległości i potrzeby opłacenia 2 kierowców. Wyjazd o godz. 7:00, a powrót ok. 20:00. Zapisy przyjmuje pani Ania w salce św. Klemensa.
  10. Nowy numer „Niedzieli” poświęcony jest 80 rocznicy kanonizacji św. Andrzeja Boboli. Przeczytamy w nim m. in. świadectwo papieskiego „Anioła Stróża”, czyli rozmowę z emerytowanym żandarmem watykańskim, który wspomina dzień zamachu na Jana Pawła II. – Czy znów św. Andrzej Bobola uratuje ojczyznę? Ponadto artykuł o zmarłym niedawno dr inż. Antonim Ziębie – obrońcy życia, o rzymskich śladach św. Maksymiliana Kolbego, o fatimskim sanktuarium na Krzeptówkach i wiele innych.


Wróć do spisu treści