Przejdź do treści

2019.01.13

Ogłoszenia > 2019
    
  
  
  
  
      
  
  
Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego – 13.01.2019 r.

  1. Dzisiejszą niedzielą kończymy liturgiczny obchód okresu Bożego Narodzenia. Jeszcze dzisiaj po Mszy św. kolędujemy. Zapraszamy. Po Mszy św. o 12:30 koncert kolędowy w wykonaniu chóru Gaudium Poloniae z Kościoła Św. Stanisława oraz Super Scholi dziecięcej.
  2. Także dzisiaj o godz. 11:00 spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja.
  3. Jutro przypada liturgiczne wspomnienie bł. Piotra Dondersa, holenderskiego misjonarza redemptorysty, który pracował wśród trędowatych w Surinamie. Centralna Msza św. o godz. 18:30.  
  4. W środę o 17:00 Nowenna nieustanna i Msza św. a w czwartek Msza św. o godz. 15:30.
  5. W piątek, 18 stycznia, rozpoczynamy Tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan.
  6. W przyszłą niedzielę przybywa do nas grupa ewangelizacyjna z Koszalina.  Tydzień z Jezusem poprowadzą Świeccy ewangelizatorzy
    wraz z ks. Rafałem Jarosiewiczem misjonarzem miłosierdzia, przemierzający różne kraje i kontynenty, głoszący Słowo Boże na ulicach miast, halach widowiskowo-sportowych i w Kościołach. Codzienne spotkania będą o godz. 19:30. Szczegółowy program wraz z tematami wywieszony jest na tablicy ogłoszeń oraz wydrukowany na kartkach.
  7. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Dziecko to skarb”. Przeczytamy w nim m. in. „Święta od codzienności” Św. Joanna Beretta Molla skupiała się na obowiązkach matki, żony, lekarki. To święta żona i matka, która świadomie ofiarowała swoje życie, by mogła się urodzić jej najmłodsza córka. Relikwie świętej trafiły ostatnio do kościoła w Skrzydlowie w archidiecezji częstochowskiej. „Polacy, jesteście przyszłością świata” Dr Robert Walley przed laty musiał opuścić Wielką Brytanię, bo nie chciał przeprowadzać aborcji. W wywiadzie mówi, że rezultatem tego wyjazd. było m.in. powołanie organizacji MaterCare International, która wspiera matki w krajach rozwijających się i lekarzy, którzy nie chcą przeprowadzać aborcji. Ponadto wiele innych ciekawych artykułów. Dostępny jest także poprzedni numer, którego nie było w zeszłą niedzielę.

Wróć do spisu treści