Przejdź do treści

2018.01.28

Ogłoszenia > 2018


  

  
Ogłoszenia na IV Niedzielę zwykłą – 28.01.2018 r.

  1. Pozdrawiamy wszystkich gości, którzy korzystając z ferii zimowych przybyli do Rzymu i trafili do naszego kościoła na Mszę św. Życzymy dobrych przeżyć w Wiecznym Mieście.
  2. Zapraszamy w środę na Nowennę do MB Niest. Pomocy o godz. 17:00.
  3. We czwartek przypada I czwartek miesiąca – po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 15:30.
  4. Także w czwartek, w wigilię Święta Ofiarowania Pańskiego, w naszym kościele odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji wszystkich osób konsekrowanych, z okazji Światowego Dnia Życia Konsekrowanego, o godz. 18:00, a następnie w ich intencji sprawowana będzie Msza Św.
  5. Także w czwartek, 1lutego bezpłatne porady psychologiczne od godz. 17:00 w rozmównicy klasztornej. Wejście przez zakrystię lub od strony Via Merulana 31.
  6. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, zatem po Mszy Św. o 12:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.  
  7. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Wielka tajemnica powołania”. WYDANIE OGÓLNOPOLSKIE PROPONUJE:  „Czy grozi nam wojna nuklearna?” – papież Franciszek zaniepokojony sytuacją na świecie.  „Wielka tajemnica powołania” – dlaczego piękne dziewczyny i przystojni młodzieńcy decydują się poświęcić życie Bogu i ukryć za furtą klasztorną. „NIEDZIELA MŁODYCH” PROPONUJE: *„Ewangelizacja w Afryce” – czyli o misji, która stała się przygodą.  „Nie bój się iść pod prąd” – zobacz, jak robił to św. Stanisław Kostka. Ponadto relacja z pielgrzymki Papieża do Chile i Peru oraz wiele innych ciekawych artykułów.
Wróć do spisu treści