Przejdź do treści

2018.02.04

Ogłoszenia > 2018


  

  
  
Ogłodzenia na V Niedzielę Zwykłą – 04.02.2018 r.

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zatem po Mszy św. o 12:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Zapraszamy na Nowennę Nieustanną we środę o godz. 17:00 i na Mszę św. we czwartek o 15:30.
  3. Również we czwartek o godz. 17:00, w rozmównicy klasztornej, bezpłatne porady prawne dotyczące pobytu i pracy we Włoszech. Wejście przez zakrystię lub od strony Via Merulana 31.
  4. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie MB Lourdzkiej i światowy dzień chorych. W związku z tym podczas Mszy św. udzielimy sakramentu namaszczenia osobom, które tego potrzebują.
  5. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam o godz. 11:00.
  6. Informujemy, że P. Katarzyna Gaik nie pełni już w naszym kościele żadnych funkcji liturgicznych. Dziękujemy jej za 2 i pół letnią posługę.
  7. W nowym numerze „Niedzieli”, zatytułowanym „Zatrzymać aborcję”, przeczytamy m. in.: „Ocalić życie i rodzinę” – rozmowa z abp. Henrykiem Hoserem SAC – kapłanem i lekarzem. „Dziennik podróży Matki Bożej” – o peregrynacji od oceanu do oceanu w obronie życia. „NIEDZIELA MŁODYCH” PROPONUJE: „To cały ja” – rocznik 1992, z wykształcenia śpiewak operowy, z zamiłowania kompozytor i dyrygent, producent dużych projektów muzycznych. Jak osiągnąć tak wiele w tak krótkim czasie? Polecamy rozmowę z Jakubem Milewskim.  „Niezwykła poczta” – napisz list do św. Stanisława Kostki :) Ruszyła skrzynka intencji do patrona 2018 r., a także wiele innych ciekawych artykułów.
Wróć do spisu treści