Przejdź do treści

2018.10.28

Ogłoszenia > 2018
    
  
  
  
Ogłoszenia na XXX niedzielę zwykłą – 28.10.2018 r.

  1. Dzisiaj po Mszy św. o 12:30 ostatnie w tym miesiącu nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy.
  2. Zapraszamy serdecznie na Nowennę do MBNP w środę o 17:00.
  3. W najbliższy czwartek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Po południu jak zwykle udajemy się wspólnie na Campo Verano, by uczestniczyć w procesji za zmarłych. Spotkamy się przy bramie głównej cmentarza, tam gdzie zawsze, o godz. 15:00. Przypominamy, że do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami dla zmarłych (jedna osoba w dniu) za nawiedzenie cmentarza i równoczesne zmówienie modlitwy w intencji zmarłych. W najbliższy czwartek, z racji święta, nie ma porad prawnych i psychologicznych.
  4. Z tyłu kościoła są wyłożone karty wypominkowe. Wypełnione karty składamy u mnie w zakrystii. Nabożeństwa wypominkowe będą się odbywały w każdą niedzielę listopada po Mszach Św. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach będziemy co tydzień sprawować Mszę św. w niedzielę o 12:30.  Proszę o zaznaczenie po której Mszy św. zmarli mają być wymienieni.
  5. W przyszłą niedzielę, pierwszą niedzielę miesiąca, zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy Św. i wypominkach o 12:30.
  6. We wtorek, 6 listopada, przypada wspomnienie błogosławionych męczenników redemptorystów hiszpańskich z Cuenca. Od soboty Triduum ku czci błogosławionych męczenników.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Testament św. Jana Pawła II dla Europy”. Przeczytamy w nim wiele ciekawych artykułów na różne tematy związane z wiarą i życiem społecznym.
Wróć do spisu treści