Przejdź do treści

2017.02.26

Ogłoszenia > 2017Ogłoszenia na VIII niedzielę zwykłą – 26.02.2017


1. Serdecznie witamy wszystkich odwiedzających nasz kościół z okazji pobytu w Rzymie. Życzymy miłego pobytu i pięknych wrażeń.

2. Przyszła niedziela przypada pierwszą niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 12:30 i nabożeństwie Gorzkich Żali zmiana tajemnic Żywego Różańca.

3. W środę rozpoczynamy Wielki Post. W Środę Popielcową posypanie głów popiołem podczas Mszy św. o godz. 17:30. O 17:00 Nowenna do MB Nieust. Pomocy. Zapraszamy! Dla tych, którzy nie mogą przyjść we środę obrzęd posypania głów popiołem będzie także we czwartek.

4. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek miesiąca. Ponieważ w każdy czwartek Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową, nie będzie w tym dniu adoracji Najśw. Sakramentu. Po Mszy Św. o 15:30 Droga Krzyżowa. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy Św. o 12:30 będziemy śpiewać Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa po włosku w naszym kościele w każdy piątek o 18:00. W piątki po Mszy Św. zapraszamy na wielkopostną medytację przy śpiewie po Mszy Św. ok. godz. 19:15.  

5. W sobotę obchodzimy wspomnienie Św. Kazimierz Królewicza.

6. W związku z naszym wyjazdem w dniu 25 kwietnia do Sanktuarium w Pompei, pragnę poinformować, że przyjmujemy zapisy na drugi autokar. Zapisy u P. Anny Kameli oraz wpłata w wysokości 15 euro. Wyjazd jest planowany ok. godz. 7:00, powrót w godz. wieczornych.  

7. W nowym numerze Niedzieli, zatytułowanym „100 lecie objawień fatimskich”, przeczytamy m. in. o 30 rocznicy śmierci Sługi Bożego Franciszka Blachnickiego i o Ruchu Światło-Życie, o Wielkim Poście, o narodowym kongresie trzeźwości, o reaktywacji polskich stoczni, o nowym życiu żołnierzy niezłomnych i o wielu innych ważnych tematach. Polecamy.

Wróć do spisu treści