Przejdź do treści

2017.12.03

Ogłoszenia > 2017Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu – 3.12.2017 r.


1. Dzisiaj rozpoczynamy okres Adwentu, radosnego oczekiwania na przyjście Pana i nowy Rok liturgiczny. W tym okresie specjalnymi nabożeństwami będą Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, które będziemy śpiewać rano, przed Mszą Św. o 9:30 oraz Roraty, które będziemy sprawować w każdy czwartek o 15:30. Zapraszamy!

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zatem po Mszy Św. o 12:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

3. Najbliższy czwartek jest pierwszym czwartkiem miesiąca, zatem po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakr. w intencji powołań.

4. W tym tygodniu, w piątek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę.

5. W przyszłą niedzielę spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja o godz. 15:15.

6. Zapraszamy na Nowennę we środę o godz. 17:00. Będzie w niej uczestniczył O. Prowincjał Janusz Sok, który od dzisiaj rozpoczyna wizytację w naszej wspólnocie.

7. W minionych dniach swoje imieniny i urodziny obchodził nasz O. Edmund Kowalski. Składając mu serdeczne życzenia, dziękujemy za piękną obecność wśród nas i pomoc w naszym duszpasterstwie.

8. W przyszłą niedzielę odwiedzi nas po Mszy Św. o 9:30 Mikołaj. W związku z tym zapraszamy dzieci, a rodziców by pomyśleli o tym co trzeba.

9. W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne.

10.  Bardzo proszę o kontakt ze mną panią Marię Michalinę Matyjewicz.

11. W nowym numerze „Niedzieli”, zatytułowanym „Niepokalana”, przeczytamy m. in. „Chrystus ma mamę… I nie zawaha się nią posłużyć” – o tym, jak współczesnemu człowiekowi potrzebna jest Matka Boża. „Z Żułowa w świat: ślad Piłsudskiego” – w 150. Rocznicę urodzin Marszałka. „Nie zrezygnowaliśmy i nie zrezygnujemy” – poseł Arkadiusz  


Wróć do spisu treści