Przejdź do treści

2018.12.23

Ogłoszenia > 2018
    
  
  
  
  
  
  
  
Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu – 24.12.2018 r.


  1. Dzisiaj IV niedziela Adwentu, a jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Pasterka w j. włoskim w naszym kościele o godz. 22:00. W Boże Narodzenie i Święto św. Szczepana,  w naszym kościele niedzielny porządek Mszy Św.
  1. Zapraszamy na Nowennę Nieustanna we środę o 17:00 i na Msze św. we czwartek o godz. 15:30.
  2. Przyszła niedziela jest niedzielą Najśw. Rodziny z Nazaretu. Będziemy się wspólnie modlić o świętość naszych rodzin.
  3. W okresie bożonarodzeniowym, po Msza Św. niedzielnych będziemy śpiewali kilka kolęd, by podtrzymać polski zwyczaj kolędowania.
  4. Jeśli ktoś życzyłby sobie, by w okresie poświątecznym zaprosić do swego domu kapłana i poświęcić miejsca w których żyjecie na co dzień, jest to możliwe, wystarczy umówić się ze mną w zakrystii.
  5. Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje opłatek wigilijny, może zgłosić się w zakrystii.
  6. Kolejny numer „Niedzieli”, zgodnie z zapowiedzią jest numerem świątecznym, z kalendarzem, płytą z kolędami w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego, w cenie 3 euro. Polecamy.
  7. Dzisiaj, w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy przypomnieć Wam o możliwości odbioru w Rzymie programu katolickiego Radia Maryja i TV Trwam. Pomaga on w religijnym i polskim przeżyciu Świąt, zwłaszcza w oderwaniu od rodziny i Ojczyzny. Wydrukowane ulotki warto zabrać ze sobą do domu.  
  8. Z okazji Świąt Bożego Narodzenie pragniemy złożyć wszystkim uczęszczającym do naszego kościoła oraz gościom serdeczne życzenia świąteczne. Niech narodzony Jezus obdarza Was wszelkim dobrem i błogosławieństwem, niech Jego obecność pośród nas będzie źródłem prawdziwej radości i pokoju, a świąteczne dni i spotkania niechaj pomogą nam zakosztować atmosfery nieba, które zstąpiło na ziemię. Zdrowych, radosnych i błogosławionych Świąt!
Wróć do spisu treści