Przejdź do treści

2018.10.21

Ogłoszenia > 2018
    
  
  
  
Ogłoszenia na XXIX niedzielę zwykłą – 21.10.2018 r.

  1. Dzisiaj Niedziela misyjna. Naszymi ofiarami składanymi na tacę wspieramy dzieło misji świętych.
  2. Zapraszamy serdecznie na Nowennę do MBNP w środę o 17:00 oraz na Mszę św. i nabożeństwo różańcowe w czwartek o 15:30. Dzisiaj także różaniec po Mszy św. o 12:30.
  3. Z tyłu kościoła wyłożone zostały karty wypominkowe. Wypełnione karty składamy bezpośrednio u mnie w zakrystii. Jeśli dla kogoś jest za mało miejsca na karcie, proszę włożyć dodatkową kartkę (są obok w koszyku), a nie zabierać kilku kopert.  
  4. W dniu 1 listopada jak zwykle popołudniu udamy się na Campo Verano, a msze św. w naszym kościele będą tak jak w każdą niedzielę.
  5. W czwartek od godz. 17:00 bezpłatne porady dotyczące pracy i pobytu we Włoszech.
  6. Dzisiaj przed kościołem pan Rafał sprzedaje woreczki z lawendą, z których zysk przeznacza na swoje utrzymanie.
  7. Nowy numer „Niedzieli” zatytułowany jest „40. Rocznica inauguracji pontyfikatu”. W numerze m. in.: Aby świat pamiętał o polskim papieżu. Czy twórczość literacka Jana Pawła II jest zbyt trudna i hermetyczna. Autorka książki na ten temat mówi, że aby zrozumieć poezje i dramaty Papieża trzeba zrozumieć jego polskość. „Pod czujnym okiem V Departamentu MBP” Od 1945 r. prymas August Hlond i jego ożywiona działalność była przedmiotem zainteresowania Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Człowiek myśli profetycznych Nauczanie kard. Augusta Hlonda, zwłaszcza dotyczące państwa, Ojczyzny, patriotyzmu, rodziny jest wciąż aktualne. Rozmowa z ks. dr Bogusławem Koziołkiem TChr – wicepostulatorem w procesie beatyfikacyjnym kard. Hlonda.
Wróć do spisu treści