Przejdź do treści

2017.05.07

Ogłoszenia > 2017Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną – 7.05.20171. Bardzo dziękujemy Ojcu Witoldowi Kaweckiemu, który dziś przewodniczył naszej Mszy Św. i wygłosił Słowo Boże.

2. Dzisiaj po Mszy Św. o 12:30 Nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic Żywego Różańca

3. Jutro przypada uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Msza św. odpustowa w kościele św. Stanisława o godz. 18:30

4. Nowenna do MB Nieust. Pomocy jak zwykle we środę o 17:00.

5. Zapraszamy na Mszę św. czwartkową o 15:30. Po niej Nabożeństwo majowe. Również w czwartek od 17:00 do 19:00 – Porady prawne dotyczące pracy i pobytu we Włoszech. Porady odbywają się w rozmównicy klasztornej. Wejście przez zakrystię lub od Via Merulana 31.

6. W sobotę przypada 100 rocznica objawień MB w Fatimie i wspomnienie liturgiczne MB Fatimskiej. Podczas naszych spotkań Nowennowych we środy przez kolejne tygodnie będziemy rozważali przesłanie fatimskie.

7. Za tydzień w niedzielę po Koronce, czyli ok 15:15 – spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja

8. Po udanych pielgrzymkach do Pompei i Collevalenzy, chcemy kontynuować nasze pielgrzymowanie w dniu 2 czerwca, który także jest wolny od pracy. Tym razem udamy się do św. Rity do Cascii i Roccaporeny. Wyjazd 2.06 o godz. 7 rano. Koszt pielgrzymki – 16 euro. Zapisy przyjmuje p. Anna Kamela z salki.

9. Nowy numer Niedzieli zatytułowany jest Tydzień modlitwy o powołania. Przeczytamy w nim m. in. wywiad Włodzimierza Rędziocha z kard. Angelo Bagnasco – Zaduma nad losem Europy; Witolda Gadowskiego – Czas manipulacji; o wyborach we Francji, o ks. Dolindo – dobrym pasterzu z Neapolu a także wiele innych ciekawych artykułów. Polecamy.

Wróć do spisu treści