Przejdź do treści

2018.08.19

Ogłoszenia > 2018
  
       
    
  
  
Ogłoszenia na XX niedzielę zwykłą – 19.08.2018 r.
  1. Pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów i gości, którzy przy okazji pobytu w Rzymie nawiedzili nasz kościół. Życzymy pięknych przeżyć i niezapomnianych wrażeń z pobytu w Wiecznym Mieście.
  2. Serdecznie dziękujemy za obecność i oprawę Mszy Św. chórowi „Gregorianie” z klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Zakroczymiu. Chór jeszcze po Mszy św. wykona kilka pieśni.
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek Wspomnienie Św. Piusa X papieża, w środę  Wspomnienie N.M.P. Królowej, w piątek Wspomnienie Św. Batrłomieja Ap.
  4. Zapraszamy serdecznie na Nowennę Nieustanną i Mszę św. w środę o 17:00. Przez cały sierpień nie będzie natomiast Mszy św. we czwartek o godz. 15:30.  
  5. Wszystkim rozpoczynającym wakacje, udającym się na urlopy życzymy pięknego wypoczynku, a powracających z wakacji serdecznie witamy.


= O G Ł O S Z E N I A      D U S Z P A S T E R S K I E =
kościół    św. Stanisława    B.M.
via delle Botteghe Oscure 15,  00186 Roma
Przez cały lipiec, sierpień, aż do połowy września, obowiązuje w naszym kościele wakacyjny porządek Mszy św.: 8.30,  10.00, 11.00  oraz  18.00.  Nie będzie Mszy świętych o godz. 7.15 oraz o 12.00.
Kancelaria Parafialna oraz Biuro Informacji Pielgrzymów, czynne będą w okresie wakacyjnym (lipiec – sierpień – aż do połowy września):
we wtorki i czwartki, od godz. 9.00 do 12.30 oraz od 16.00 do 17.30, a w poniedziałki, środy oraz piątki – w razie potrzeby – bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
Stowarzyszenie „Le Rondini”, we współpracy z Ambasadą RP przy Stolicy Apostolskiej i Duszpasterstwem przy kościele św. Stanisława ogłasza konkurs wiedzy na temat św. Stanisława Kostki w 450.rocznicę jego śmierci. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Regulamin i formularze z pytaniami można pobrać ze strony: https://duszpasterstwopolakowwrzymie.com/konkurs-wiedzy-na-temat-sw-stanislawa-kostki/ lub odebrać w zakrystii i w biurze parafialnym. Tam też można złożyć prace konkursowe.
Wróć do spisu treści