Przejdź do treści

2017.07.09

Ogłoszenia > 2017
Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą – 9.07.2017


1. Dzisiaj pragniemy serdecznie przywitać pośród nas O. Marka Koreckiego, który przybył do Rzymu w celu zdobycia doktoratu z teologii moralnej w Akademii Alfonsjańskiej. Życzymy O. Markowi sukcesów naukowych i zawsze zapraszamy do naszej wspólnoty polskiej.

2. Z racji mojego wyjazdu na wakacje nie będę miał możliwości uczestniczyć w ważnych imieninach w dniu 26 lipca, czyli we wspomnienie św. Anny. Chciałbym więc dzisiaj serdecznie podziękować i złożyć najlepsze życzenia naszym dwu paniom Annom, bez których nasza wspólnota nie mogłaby się obejść. Są to Pani Anna Pych – nasza organistka oraz Pani Anna Kamela – opiekunka naszej Sali św. Klemensa. W Waszej intencji sprawowałem dzisiaj Mszę św. i pragnę gorąco podziękować za Waszą niezwykle potrzebną posługę.

3. Jak już informowaliśmy, w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Św. czwartkowej o 15:30. Zawsze we środę zapraszamy na Nowennę Nieustanną i Mszę św. o godz. 17:00.

4. W tym tygodniu we czwartek ostatnie przed przerwą wakacyjną porady prawne dotyczące pracy i pobytu we Włoszech od godz. 17:00 do 19:00.

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Najświętszego Odkupiciela, która będzie poprzedzona Triduum modlitewnym po Mszach Św. o 18:30.

6. W nowym numerze „Niedzieli” zatytułowanym „Prezydent Trump w Europie”, przeczytamy m. in. o owocach tej wizyty, o Marii Goretti, o beatyfikacji abpa Teofila Matulionisa w Wilnie, o tegorocznych wakacjach, o Nowej Karcie Pracowników Służby Zdrowia, o Narodowej Pielgrzymce Węgrów na Jasną Górę, a także wywiad z biskupem pomocniczym diecezji charkowsko-zaporoskiej na Ukrainie Janem Sobiło, z ks. prał. Wiesławem Kądzielą – autorem słynnych pieśni religijnych, oraz wiele innych ciekawych artykułów.
Wróć do spisu treści