Przejdź do treści

2019.12.22

Ogłoszenia > 2019
        
  
  
Ogłoszenia na IV niedzielę Adwentu – 22.12.2019 r.

  1. Dzisiaj po Mszy św. podzielimy się opłatkiem wigilijnym. Niech będzie to dla nas okazja wyrażenia sobie nawzajem życzliwości i dobrych życzeń świątecznych, ale także przebaczenia, darowania sobie nawzajem win i urazów, abyśmy pojednani mogli zasiąść do wieczerzy i przeżywać radość Bożego Narodzenia.
  2. Ponieważ Boże Narodzenie wypada w środę, a święto Św. Szczepana w czwartek, zatem trochę inaczej niż zwykle będzie wyglądał porządek Mszy Św. Zarówno 25 jak i 26 grudnia Msze św. jak w niedzielę, a więc o 9:30 i 12:30. Pasterka w naszym kościele we wtorek 24.12 o godz. 23:00.
  3. Przyszła niedziela jest niedzielą Najśw. Rodziny z Nazaretu. Będziemy się wspólnie modlić o świętość naszych rodzin.
  4. W okresie bożonarodzeniowym, po Mszach Św. niedzielnych będziemy zawsze śpiewali kilka kolęd, by podtrzymać polski zwyczaj kolędowania.
  5. Jeśli ktoś życzyłby sobie, by w okresie poświątecznym zaprosić do swego domu kapłana i poświęcić miejsca w których żyjecie na co dzień, jest to możliwe, wystarczy umówić się ze mną w zakrystii.
  6. W zakrystii są ciągle dostępne opłatki na stół wigilijny.
  7. Nowy, świąteczny numer „Niedzieli” z dodatkami: płytą, kalendarzem, śpiewnikiem i kosztuje podwójnie: 3 euro. Jest dostępny w zakrystii.
  8. Przypominamy również o naszym sanktuaryjnym biuletynie, który jest do zabrania z tyłu kościoła.
  9. Z okazji Świąt Bożego Narodzenie pragniemy złożyć wszystkim uczęszczającym do naszego kościoła oraz gościom serdeczne życzenia świąteczne. Niech narodzony Jezus obdarza Was wszelkim dobrem i błogosławieństwem, niech Jego obecność pośród nas będzie źródłem prawdziwej radości i pokoju, a świąteczne dni i spotkania niechaj pomogą nam zakosztować atmosfery nieba, które zstąpiło na ziemię. Zdrowych, radosnych i błogosławionych Świąt!
Wróć do spisu treści