Przejdź do treści

2017.07.02

Ogłoszenia > 2017
Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykła – 2.07.2017


1. Gorąco pozdrawiamy naszych gości, O. Prof. Marka Kotyńskiego, byłego kustosza naszego Sanktuarium oraz Ks. Prof. Janusza Aptacego, pracownika Kongregacji ds. Biskupów wraz z grupą diakonów.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zatem po Mszy Św. o 12:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

3. Zapraszamy na nowennę we środę o godz. 17:00

4. Pragniemy poinformować, że w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Św. w czwartek o godz. 15:30. Będą natomiast przez najbliższe dwa czwartki porady organizowane przez Ambasadę RP w Rzymie. W najbliższy czwartek, 6.07, będą to porady psychologiczne, zaś w czwartek 13.07 porady prawne, dotyczące pobytu i pracy we Włoszech.

5. W ub. środę dokonano kradzieży naszego komputera obsługującego ekran z pieśniami. Nowy komputer został już zakupiony, jednak musimy za niego zapłacić. Zbiórka ofiar w czwartek pozwoliła nam zebrać połowę potrzebnej sumy, dlatego jeśli ktoś zechciałby jeszcze nas wspomóc, będzie mógł to uczynić składając ofiarę do puszki przed kościołem. Bóg zapłać za pomoc i zrozumienie.

6. W nowym numerze „Niedzieli”, zatytułowanym „Jugendamty zabierają polskie dzieci”, przeczytamy m. in. o jasnogórskich prymicjach ks. Tymoteusza Szydło, o rzymskim rajdzie śladami Karola Wojtyły, o tym komu zależy lub nie na puszczy białowieskiej, o sanktuarium MB w Leśniowie, o zmarłym niedawno O. Karolu Maissnerze, ponadto Szkoła choroby i umierania – wspomnienie o zmarłym ks. Janie Kaczkowskim, rozmowę z ambasadorem Januszek Kotańskim i wiele innych ciekawych artykułów.

7. Wszystkim udającym się na wakacje do Polski życzymy bezpiecznej podróży, dobrego wypoczynku i miłych spotkań z rodziną.
Wróć do spisu treści