Przejdź do treści

2018.04.29

Ogłoszenia > 2018

 
  
  
  
  
Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną – 29.04.2018 r.

  1. Dziękujemy pani Dorocie Czerwińskiej, artystce z Poznania, która uświetniła dzisiaj swoim śpiewem naszą liturgię.
  2. Wczoraj w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach odbyła się uroczystość beatyfikacji Hanny Chrzanowskiej. Dziękujmy Bogu za dar nowej błogosławionej.
  3. W tym tygodniu przypadała kolejna rocznica przybycia do naszej świątyni Ikony MBNP. W związku z tym po Mszy św. okazja uczczenia Ikony, a przed błogosławieństwem wspólnie odmówimy modlitwę św. Jana Pawła II.
  4. Dzisiaj po południu grupa z naszego duszpasterstwa udaje się do Calvo na spotkanie z Br. Elią. Wyjazd o godz. 15:00 z tego miejsca co zawsze, czyli z parkingu przy Via Carlo Alberto.
  5. We wtorek, 1 maja, wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Mentorelli i Subiaco. Wyjazd o godz. 8:00, a nie jak wcześniej informowaliśmy o 10:00, gdyż komunikacja funkcjonuje tak jak w każdą niedzielę.
  6. W tym tygodniu rozpoczynamy maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w każdą niedzielę po Mszy św. o 12:30 oraz we czwartek po Mszy św. o 15:30.
  7. W przyszłą niedzielę po nabożeństwie majowym zmiana  tajemnic Żywego Różańca.
  8. We środę zapraszamy na Nowennę do MBNP o godz. 17:00 a w czwartek, 3 maja będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msza św. o 15:30. Jest to równocześnie I czwartek miesiąca.
  9. Nowy numer „Niedzieli” nosi tytuł „Maryjny maj”. Przeczytamy w nim m. in. artykuły o nowej błogosławionej, a także wiele innych ciekawych artykułów. Dzisiaj proponujemy również mała książeczkę ze zdjęciami z Ziemi Świętej w cenie 2 euro, oraz płytę z filmem o Janie Pawle II za 5 euro.

 
Wróć do spisu treści