Przejdź do treści

2018.09.09

Ogłoszenia > 2018
  
       
    
  
      
  
Ogłoszenia na XXIII niedzielę zwykłą – 09.09.2018 r.

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości oraz wszystkich powracających z wakacji do Rzymu.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek, 13.09 - wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w piątek, 14.09 święto podwyższenia Krzyża Św., a w sobotę 15.09 wspomnienie MB Bolesnej
  3. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, ale tradycyjne spotkania Koła Przyjaciół Radia Maryja wznowimy od przyszłego miesiąca.
  4. Zapraszamy na nowennę do MBNP w środę o godz. 17:00 oraz na Mszę św. w czwartek o godz. 15:30.
  5. W tym tygodniu odszedł do Pana Dariusz Wielis, osieracając swoją rodzinę. Jak zwykle w takich wypadkach pragniemy pomóc rodzinie w wydatkach związanych z transportem do Polski. Po Mszach św. przed kościołem będzie zbiórka do puszek na ten cel.
  6. Nowy numer „Niedzieli” zatytułowany jest Cała prawda. Przeczytamy w nim m. in.: Uzdrowiony chłopiec w polskim Sanktuarium Dzieci Fatimskich Dzieci z Fatimy: Franciszek i Hiacynta wyprosiły cud uzdrowienia dla Lucasa z Brazylii. Chłopiec przyjedzie do Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie. Będzie również na Jasnej Górze i w Warszawie. „Halina Łabonarska czyta „Dzienniczek” – Boży antybiotyk, który leczy wszelkie ludzkie schorzenia – tak w wywiadzie Halina Łabonarska nazywa „Dzienniczek” św. s. Faustyny. „Rozkaz generała Sosnkowskiego” Gen. Kazimierz Sosnkowski, jako pierwszy, powiedział publicznie o zdradzie Polski przez aliantów zachodnich i sprzedaniu jej Stalinowi. Zapłacił za to utratą stanowiska naczelnego wodza. „Trzymamy kurs Lotu” – Żałuję, że związki zawodowe w Locie nie działają w sposób merytoryczny, a część z nich – mówiąc wprost – działa na ekonomiczną szkodę spółki – mówi w wywiadzie Rafał Milczarski, prezes PLL LOT. Jest także wiele innych ciekawych artykułów. Serdecznie polecamy.
  7. Mamy dzisiaj także poprzednie numery Niedzieli z całego sierpnia. W nich także wiele interesujących artykułów. Można je także nabyć za dowolną, mniejszą opłata, np. 1 euro.
Wróć do spisu treści